Bozcaada

Bozcaada, Çanakkale’nin ilçesidir. Özellikle yaz aylarında hayli popüler olan adaya nasıl gidilir, ulaşım ve yol tarifleri aşağıda tabloda gösterildiği gibidir.

Bozcaada Nasıl Gidilir

Bozcaada  – İstanbul Arası
383 km (Trafik yoğunluğuna göre Feribot + Kara Ulaşımı 6.5 saat sürmektedir.)
Feribotla
Çanakkale ilçesi Ezine’ye bağlı Geyikli beldesinde yer alan Geyikli Feribot iskelesinden kalkan feribotla Bozcaada’ya bireysel ya da araçla geçiş yapabilirsiniz.
İstanbul – Bozcaada Araçla Nasıl Gidilir
İstanbul’dan kendi aracınızla ya da bir otobüsle Tekirdağ-Çanakkale-Ezine rotasını izleyerek feribot iskelesine gelmelisiniz.
Feribot Ücretleri
Feribotta kesilen biletler gidiş dönüş içindir. Tek yolcu fiyatı 7 lira iken, araçla geçiş 80 lira ve 150 CC üzerindeki motosikletler içinse 40 liradır.
İzmir – Bozcaada Araçla Nasıl Gidilir
İzmir’den aracınızla Ayvalık – Akçay – Ezine  – Geyikli rotasını izlemelisiniz.
Ankara – Bozcaada Araçla Nasıl Gidilir
Ankara’dan Bursa – Bandırma – Biga – Çanakkale -Ezine – Geyikli rotasını izlemelisiniz.
Uçakla
Uçakla gelebilmek için öncelikle Çanakkale hava limanına iniş yapmalısınız. Sonrasında ise kara yoluyla Ezine – Geyikli istikametine devam etmelisiniz.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın