Bucadan Havaalanına Nasıl Gidilir? Buca Adnan Menderes Arası?

Bucadan Havaalanına Nasıl Gidilir – Buca Adnan Menderes Arası kaç km ve ulaşım seçenekleri hakkında bu sayfada sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Buca Adnan Menderes Arası?

İzmir’in güzel ilçesi Buca ile İzmir hava limanı olan Adnan Menderes arası 21 km’dir. Bucadan hava limanına ise farklı ulaşım seçenekleri bulunmaktadır.

Taksi : Taksiyle gidebilirsiniz ancak bu biraz maliyetli olabilir. Gitmeden önce Taksiciyle konuşup maliyeti öğrenebilirsiniz.

Otobüsler : Hava alanından kalkan Buca otobüsleri ile direk olarak Buca’ya gelebilirsiniz. Güzergah üzerinde dileyenler Şirinyer, Forbes, Dokuz Eylül Üniversitesi Dokuzçeşmeler Kampüsü (Hukuk Fakültesi, İİBF, Yabancı Diller Yüksekokulu) geçiş sağlayabilir.

Bucadan Havaalanına Nasıl Gidilir - Buca Adnan Menderes Arası
Bucadan Havaalanına Nasıl Gidilir – Buca Adnan Menderes Arası
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın