Burdur

Burdur Nerede, Nasıl Gidilir?– Burdur, yaklaşık 260 bin nüfusu ile Akdeniz Bölgesinde yer alan şirin bir kenttir. Burada gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik alanı bulunur. Özellikle turistik kentlere yakınlığı ile bilinir.

Burdur Nasıl Gidilir?

Uçakla
Burdur ilimizde Havaalanı bulunmamaktadır. Buraya 25 km uzaklıkta Süleyman Demirel Hava limanı bulunmaktadır. Birçok şehirden buraya uçup kara yolu Burdur’a varabilirsiniz.
Otobüsle
Burdur otogarı, Burdur kent merkezine oldukça yakın bir yerde bulunur. Buradan baştan komşu iller olmak üzere birçok şehirden direk ulaşım sağlanır. Diğer şehirlere ise aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.
Trenle
İzmir, Ankara, Isparta, Afyon, Denizli ve İstanbul gibi şehirlere demiryolu bağlantısı bulunur. Bu şehirlere tren ile Burdur’a ulaşım sağlayabilirsiniz.
Gemiyle
Burdur ilimizde deniz yolu ulaşımı yoktur.
Özel Aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Burdur’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Burdur ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
 1. Burdur – Antalya 122 km
 2. Burdur – Isparta 51 km
 3. Burdur – Afyon 170 km
 4. Burdur – Denizli 150 km
 5. Burdur – Muğla 241 km
 6. Burdur – İzmir 374 km
 7. Burdur – İstanbul 602 km
 8. Burdur – Ankara 422 km
 9. Burdur – Konya 315 km
 10. Burdur – Kayseri 619 km
 11. Burdur – Erzurum 1279 km
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın