Bursa Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Bursa Emniyet Müdürlüğü Nerede, Bursa Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimiz için ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı bilgilere dayalı yazımızdır.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Nerede

Bursa Emniyet Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız İhsaniye Beşevler Kavşağı, 16130 Nilüfer olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

Bursa Emniyet Müdürlüğüne nasıl gidilir, Bursa Emniyet Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

E/2Hamzabey – Kent Meydanı
3/İAltınova – Harmanyeri
4/AÜmran Sönmez Onkoloji Hastanesi – Kent Meydanı
H/4Şehir Hastanesi – Atatürk Caddesi
5/AÇiftehavuzlar – Hamzabey
15/AAlemdar – Teferrüç
15/BÇiftehavuzlar – Akçağlayan
16/AUlaşım Daire Başkanlığı – Atatürk Caddesi
16/İKüçükbalıklı Sanayi – Atatürk Caddesi
17/APanayır – Atatürk Cd.
17/BŞehreküstü – Ovaakça
17/DDemirtaş – Atatürk Caddesi
18/İAltınova – Atatürk Caddesi
19/AUlaşım Daire Başkanlığı – Atatürk Caddesi
19/Bİsmetiye – Atatürk Caddesi
19/EUlaşım Daire Başkanlığı – Çekirge Devlet Hastanesi
19/İBaşaran – Atatürk Caddesi
20Millet Mahallesi – Atatürk Caddesi
21Samanlı Mahallesi – İnönü Caddesi
21/CMevlana Mahallesi – Devlet Hastanesi
Bursa Emniyet Müdürlüğü İletişim

Telefon: (0224) 270 50 00

Bursa Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın