Bursa Extrem Park Nasıl Gidilir

Bursa Extrem Park Nerede, Bursa Extrem Park Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Extrem Park Nerede

Bursa Extrem Park nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Odunluk, Atatürk Kent Ormanı No:17, 16110 Nilüfer/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Extrem Park Nasıl Gidilir

Bursa Extrem Park gidilir, Bursa Extrem Park yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bursa Extrem Park Giriş Ücreti

Güncel haliyle Bursa Extrem Park giriş ücreti aşağıdaki gibidir. Şehir stresinden uzaklaşmak istiyorsanız ve daha eğlenceli bir hayat geçirmek istiyorsanız Bursa Extrem Park sizler için oldukça eğlenceli bir konum olacaktır. Şehir gürültüsünden uzakta, kuş sesleri içerisinde heyecan dolu bir macera arayanlara Bursa Extrem Park çok fazla hizmet sunmaktadır.

  • SİNCAP ÇOCUK PAKETİ: (4-10 YAŞ) 70 TL yerine 50 TL!
  • EXTREM PAKET: (10+YAŞ) 130 TL yerine 95 TL!
  • AİLE PAKETİ: 4 KİŞİLİK 380 TL yerine 300 TL!

Bursa Extrem Park Giden Otobüsler

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

B/20-AGümüştepe – Acemler Aktarma Merkezi
B/20-CAtatürk Kent Ormanı – Acemler Aktarma Merkezi
B/20-DDağyenice – Acemler Aktarma Merkezi
B/20-GGökçeören – Acemler Aktarma Merkezi
2/BAcemler Aktarma Merkezi
2/BTTuzaklı
2/EKültür Mahallesi – Devlet Hastanesi / Ring
B/3-KKüçük Sanayi İstasyonu – Fatih Sultan Mehmet Bulvarı / Ring
1/ADoburca

Bursa Extrem Park En Yakın Otobüs Durakları

Oğuzhan Sokak25 dk yürümeOdunluk Cd. 730 dk yürümeDobruca Cd. 749 dk yürüme

Bursa Extrem Park İletişim

Telefon: 0224 452 00 04

Bursa Extrem Park Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın