Bursa Merkezden Uludağa Nasıl Gidilir

Bursa Uludağ Nerede, Bursa Merkezden Uludağa Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Uludağ Nerede

Uludağ Bursa nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Şirinevler, 34100 Bahçelievler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Uludağ Nasıl Gidilir

Bursa Merkezden Uludağ nasıl gidilir, Bursa Uludağ yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Uludağ’a gelmenin birden fazla yolu bulunmaktadır. Teleferik, Karayolu, Denizyolu, Havayolu veya farklı ulaşım araçları ile sorunsuz bir şekilde gelebiliyorsunuz. Bursa Uludağ’a gelmek için sizlere aracı olabilecek ve sizi Uludağ’a getirebilecek birden fazla aracı kurumda bulunmaktadır.

Bursa Uludağ Kayak merkezine teleferik sayesinde gelmek isterseniz 30 dakika içerisinde Uludağ kayak merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursa Teleferiğe binmek için Bursa’nın Teleferik istasyonu bulunmaktadır. Bu istasyona giderek Uludağ Kayak Merkezi teleferik seferlerine binebilirsiniz.

Bursa Teleferik İstasyonu

Eğer Bursa Otobüs Terminalindeyseniz 94 numaralı otobüse binerek Bursa Teleferik Merkez istasyonuna gidebilirsiniz.

Bursa Uludağ Arası Kaç KM

Bursa ile Uludağ arası 35 kilometredir. İl merkezine 35 KM uzaklıkta bulunan Uludağ Kayak merkezine Çekirge caddesi üzerinden kendi aracınızla rahatlıkla gelebilirsiniz.

İstanbul Uludağ Otobüs

Eğer kendi aracınızla İstanbul’dan Bursa Uludağ’a gelmek istiyorsanız en kolay ulaşım yolu Osmangazi Köprüsü üzerindendir. Otobüsle gelmek isterseniz İstanbul’un herhangi bir noktasındaki otobüs terminalini kullanarak Uludağ’a gelebilirsiniz.

Sabiha Gökçen havalimanından her gün 20’den fazla otobüs Bursa’ya gitmektedir. Bu otobüslerin adı BBBUS’tur. Bursa terminaline geldikten sonra taksiyle Uludağ’a gidebilirsiniz. Veya teleferikle de gidebilirsiniz.

Uludağ İstanbul Arası Kaç Saat

Uludağ İstanbul arası kaç saat, İstanbul Uludağ arası kaç saat sorusu olanlara cevabımız Osmangazi Köprüsü üzerinden gelindiğinde ortalama olarak 1,5 saat süreceğidir. Yani 1.5 saatte Bursa Uludağ Kayak merkezine İstanbul’dan gelebilirsiniz. Dönüşte aynı şekilde sürecektir.

İstanbul Uludağ Arası Uçak Yolculuğu

Karayolu veya denizyolunu tercih etmeyen kişiler havayolu ile de Bursa Uludağ’a gelebilirler. Bursa’nın Yenişehir havalimanına gelmek için İstanbul Sabiha Gökçen havalimanını kullanabilirsiniz. Uludağ İstanbul arası havayolu ile sadece havalimanına varmak için 2 saat sürmektedir.

Bursa Uludağ Kayak Merkezi İletişim

Telefon: (0222) 240 21 89

Bursa Merkezden Uludağa Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın