Bursa Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede, Bursa Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Hocahasan, Yeni Hükümet konağı, İlkbahar Cd. No:38 D:A Blok, 16050 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir, Bursa Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir Milli Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

S/2Siteler – Kent Meydanı / Ring
9/MAtaevler – Atatürk Caddesi / Ring
25Pınar Mahallesi
30Çekirge Devlet Hastanesi (Kaplıkaya Kalkışlı)
35/HKent Meydanı
6/K-1Yaylacık – Atatürk Caddesi / Ring
E/2Hamzabey – Kent Meydanı
4/AÜmran Sönmez Onkoloji Hastanesi – Kent Meydanı
16/AUlaşım Daire Başkanlığı – Atatürk Caddesi
16/İKüçükbalıklı Sanayi – Atatürk Caddesi
19/EUlaşım Daire Başkanlığı – Çekirge Devlet Hastanesi
25/DSiteler – Atatürk Caddesi
28/ASiteler – Atatürk Caddesi
Yenişehir Havaalanı ✈
B/29-AŞehreküstü İstasyonu
3/İHarmanyeri (Kent Meydanı Kalkışlı)
H/4Şehir Hastanesi – Atatürk Caddesi / Ring
15/BAkçağlayan
17/BAlaşar
17/DDemirtaş – Atatürk Caddesi / Ring

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim

Telefon: 02244451600

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın