Bursa Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir

Bursa Şehir Hastanesi Nerede, Bursa Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Şehir Hastanesi Nerede

Bursa Şehir Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Doğanköy, 16110 Nilüfer/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Bursa şehir hastanesi adresi: Doğanköy, 16110 Nilüfer/Bursa

Bursa Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir

Bursa Şehir Hastanesine nasıl gidilir, Bursa Şehir Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesine Giden Otobüsler

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

H/3Küçük Sanayi İstasyonu
H/3-DDoğanköy / Şehir Hastanesi
H/1Demirtaş – Üniversite İstasyonu
2/UMudanya BUDO İskelesi – Uludağ Üniversitesi
H/2Organize Sanayi İstasyonu – Şehir Hastanesi
H/4Şehir Hastanesi – Atatürk Caddesi
105Gemlik – Uludağ Üniversitesi
601/Uİnegöl Otogar – Üniversite İstasyonu
B/34-UOrganize Sanayi İstasyonu
B/34Yolçatı

Bursa Şehir Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Doğanköy Mezarlığı5 dk yürüme
412. Sk.5 dk yürüme
Bursa Şehir Hastanesi6 dk yürüme
Doğanköy 69 dk yürüme

Bursa Şehir Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 0224 975 00 00

Bursa Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Bursa Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir” üzerine bir yorum
Yorum yapın