Bursa Tapu Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Bursa Tapu Müdürlüğü Nerede, Bursa Tapu Müdürlüğü Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Tapu Müdürlüğü Nerede

Bursa Tapu Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Beyazıt, Ankara Yolu Cd. No:284, 16320 Yıldırım/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Tapu Müdürlüğü Nasıl Gidilir?

Bursa Tapu Müdürlüğü nasıl gidilir, Bursa Tapu Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bursa Tapu Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

B/34Yolçatı
B/34-UÜniversite İstasyonu
B/24Uludağ Üniversitesi
97/GTerminal – Bademli Kavşağı / Ring
35/SKüçük Sanayi İstasyonu – Korupark İstasyonu
35/SEKüçük Sanayi İstasyonu – Korupark İstasyonu (Ekspres)
B/35K-1Ertuğrulkent Mahallesi – Korupark İstasyonu
B/35K-2Ertuğrulkent Mahallesi – Korupark İstasyonu
1/GYGüzelyalı İskelesi – Emek İstasyonu
1/MMudanya – Emek İstasyonu
1/SYYeni Mahallesi – Emek İstasyonu
H/2Organize Sanayi İstasyonu – Şehir Hastanesi
B/10-KKorupark Kavşağı – Balat
14/LÇağrışan – Atatürk Caddesi
14/NAksungur – Atatürk Caddesi
B/36Bademli – Organize Sanayi İstasyonu
B/36-AÇekrice – Organize Sanayi İstasyonu
B/36-CYörükali – Organize Sanayi İstasyonu
B/36-MMürsel Mahallesi – Organize Sanayi İstasyonu
B/36-U
Bursa Tapu Müdürlüğü İletişim

Telefon: 0 (224) 314 46 13

Bursa Tapu Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın