Büyük Selimiye Camii Nerede Nasıl Gidilir

Büyük Selimiye Camii Nerede, Büyük Selimiye Camii Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Büyük Selimiye Camii Nerede

Büyük Selimiye Camii nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Selimiye, Selimiye Kışla Cd. No:56, 34668 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Büyük Selimiye Camii adresi: Selimiye, Selimiye Kışla Cd. No:56, 34668 Üsküdar/İstanbul

Büyük Selimiye Camii Nasıl Gidilir

Üsküdar Selimiye Camii nasıl gidilir, Büyük Selimiye Camii yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Selimiye Camii İstanbul Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

5Harem Peronlar / Üsküdar Yönü
11PSarıgazi Garajı
11STHarem Peronlar / Üsküdar Yönü
13MBayraktar Bulvarı / Serıfalı Yönü
16APendik
16FYeditepe Üniversitesi Alt Kapı
16MAcarlar Sitesi
16UUğurmumcu
18Harem Peron 3 / Kadıköy Yönü
18ASultanbeyli Peronlar
18MBattalgazi Mahallesi
18YYenidoğan Peronlar
18ÜSultanbeyli Peronlar
320ABattalgazi Mahallesi
2Üstbostancı
6Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
9Adem Yavuz Mahallesi
9AHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
11BEHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
11CHarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü

İstanbul Selimiye Camii En Yakın Otobüs Durakları

Harem Peronlar / Üsküdar Yönü2 dk yürüme
Harem Sondurak / Üsküdar Yönü2 dk yürüme
Haydarpaşa Gümrük / Üsküdar Yönü3 dk yürüme
Kapı Ağası / Polıs Hst. Yönü7 dk yürüme
Çiçekçi8 dk yürüme
Karacaahmet / Bağlarbaşı Yönü9 dk yürüme
Karacaahmet / Baglarbası Yönü9 dk yürüme
Selimiye15 dk yürüme
Büyük Selimiye Camii Telefon Numarası

Telefon: 0216 651 55 55

Büyük Selimiye Camii Nerede Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın