Büyükada Piknik Alanı Nerede Nasıl Gidilir

Büyükada Piknik Alanı Nerede, Büyükada Piknik Alanı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Büyükada Piknik Alanı Nerede

Büyükada Piknik Alanı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Nizam Mahallesi, Dilburnu Mevkii Sk., 34970 Adalar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Büyükada Piknik Alanı Adresi: Nizam Mahallesi, Dilburnu Mevkii Sk., 34970 Adalar/İstanbul

Dilburnu Tabiat Parkı Giriş Ücreti

Dilburnu tabiat parkı giriş ücreti ne diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan fiyat listesine göz atabilirsiniz.

  • Yetişkin: 9,5 TL
  • İndirimli: 4,5 TL
Dilburnu Tabiat Parkı Kapanış Saati

Büyükada piknik alanı kapanış saati 20:00’dır.

Büyükada Piknik Alanı Nasıl Gidilir

Büyükada Piknik Alanı nasıl gidilir, Büyükada Piknik Alanı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Büyükada piknik alanına hem İstanbul’dan hem de İzmit’ten çok kolay bir şekilde vapurla gidebilirsiniz. Avrupa’dan binecekseniz Eminönü, Karaköy, Kabataş iskelesini kullanabilirsiniz. Eğer Anadolu yakasından binecekseniz Kadıköy, Bostancı, Maltepe, Kartal, Avcılar iskelelerini kullanabilirsiniz.

Büyükada Piknik Alanı Telefon Numarası

Telefon: 0216 382 43 01

Büyükada Piknik Alanı Nerede Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın