C2 Anlık Hilesi (Yeni Yöntem)

Ziyaretçilerimiz bizlere C2 anlık hilesi konusunda epey bir soru sormaktaydı. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize C2 anlık hilesi hakkında doğru cevabı vermiş olacağız. Bununla birlikte Connected anlık hilesi, connected2me anlık hilesi, c2me anlık hilesi başlıklarında da farklı bilgileri aktaracağız.

Connected2Me veya Connected olarak bilinen kısa adıyla da C2 olarak bilinen sosyal medya uygulaması diğer insanlarla iletişim kurmanıza olanak sağlıyor. Uygulama içerisinde 1 adet hesap açıyorsunuz ve karşı tarafla konuşmaya başladığınız anda hiçbir şekilde ifşa olmadan konuşmanızı devam ettiriyorsunuz. Yani kimliksiz ve gizli bir şekilde konuşabilmek için C2 uygulamasını kullanabilirsiniz. Ve C2 anlık hilesi konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

C2 Anlık Hilesi yapma

C2 Anlık Hilesi

Programsız bir şekilde C2 anlık hilesini kullanmak isteyen bir çok kullanıcı mevcut. Son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi olan C2 adlı uygulama da anlık hilesi hakkında detaylı bilgilerle birlikte, C2 anlık hilesi nasıl yapılır? Detayını paylaşıyoruz.

Diğer insanlarla sosyalleşmek isteyen ve yeni arkadaşlık bağları kurmak isteyen kişiler için muhteşem bir uygulama olan C2 diğer adıyla Connected2Me uygulamasında anlık hilesini yapmak istiyorsanız telefonunuzdaki orijinal C2Me uygulamasını kaldırmanız gerekiyor. Android işletim sisteminde yapabileceğiniz C2 anlık hilesini dış kaynaklardan yükleyeceğiniz APK dosyası sayesinde yapabilirsiniz. Orijinal APK dosyasıyla maalesef C2 anlık hilesini yapamıyorsunuz.

Uygulama Adı: Connected2Me
Link Durumu: Çalışıyor 🟢
Son Kontrol:1 Saat Önce
Uygulama İndirme Linki:C2 İndir (Tıkla)

Connected2Me Anlık Hilesi Nasıl Yapılır?

Orijinal APK dosyasını telefonunuzdan tamamen kaldırın ve hiçbir şekilde C2’ye ait bir dosya telefonunuzda yer almasın. C2 uygulamasını telefonunuzdan kaldırdıktan sonra indireceğiniz yeni APK dosyası sayesinde tüm galerinizdeki dosyaları anlık fotoğrafmış gibisine paylaşabilme imkanına sahip olacaksınız.

C2 anlık hilesini kullanabileceğiniz diğer bir uygulama ise BlueStacks programıdır. BlueStacks programını bilgisayarınıza indiriyorsunuz ve programın içerisine C2 uygulamasını dahil ediyorsunuz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra masaüstünüzdeki tüm görselleri anlıkmış gibi atabilirsiniz. Eğer bir bilgisayara sahip değilseniz C2 anlık hilesi yapabileceğiniz APK dosyasını indirebilirsiniz.

YouTube video

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
“C2 Anlık Hilesi (Yeni Yöntem)” üzerine bir yorum
Yorum yapın