Cadde Bostan Kültür Merkezi Nasıl Gidilir

Caddebostan Kültür Merkezi (CKM), açıldığı günden bu yana Anadolu yakasının en önemli kültür merkezlerinden biri olmaya devam ediyor. Merkezde büyük salonda 655, küçük salonda 126 kişi kapasiteli iki ayrı konferans salonu bulunmaktadır. Ayrıca CKM, oyunlar, caz ve klasik izleyiciler sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası sanatçıların konserler, film gösterimleri, sergiler ve paneller için bir mekandır. Bu denli popüler olmasından ötürü Cadde Bostan Kültür Merkezi nasıl gidilir sorusu sıklıkla sorulmaktadır.

Cadde Bostan Kültür Merkezi Tiyatro

Cadde Bostan Kültür Merkezi tiyatro açısından da oldukça önemli bir yere sahiptir. 19.000 metrekare alan üzerine inşa edilen Caddebostan Kültür Merkezi (CKM), tiyatro, konferans, sinema ve sergi alanlarıyla aynı anda 3.000 kişiyi ağırlayacak şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

Cadde Bostan Kültür Merkezi Nerede

Caddebostan Kültür Merkezi hakkında bir diğer merak edilen şey ise Cadde Bostan Kültür Merkezi nerede sorusudur. Caddebostan Kültür Merkezi Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No:11 Caddebostan/Kadıköy konumunda bulunmaktadır.

Cadde Bostan Kültür Merkezine Nasıl Gidilir

Cadde Bostan Kültür Merkezi nasıl gidilir sorusu sıklıkla akıllara gelmektedir. Ulaşım araçları şunlardır:

  • Otobüs: 16, 16D, 4
  • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  • MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  • Metro: M4
  • Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-36, DOLMUŞ: D34

Cadde Bostan Kültür Merkezi Otobüs Seferleri

ER2Kadıköy
4İskele
16Kadıköy
16DKadıköy
GZ1Kadıköy / Rıhtım Peron Yönü
GZ2Kadıköy
ER1Kadıköy

Cadde Bostan Kültür Merkezi İletişim

Cadde Bostan Kültür Merkezi iletişim telefon numarası 0216 467 36 00’dır.

Cadde Bostan Kültür Merkezi Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın