Cafer Ağa Medresesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Cafer Ağa Medresesi Nerededir?

Cafer Ağa Medresesi İstanbul’un Fatih semtinde yer almaktadır. Sultanahmet meydanında yer alan medreseyi Kanuni döneminde Cafer ağa tarafından Mimar Sinana yaptırılmıştır.

Cafer Ağa Medresesi Nasıl Gidilir?

Cafer Ağa Medresesine ulaşım seçenekleri oldukça kolaydır. Sultan Ahmet meydanı civarında olduğu için Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı ile gelebileceğiniz gibi, Eğer Anadolu yakasında iseniz Marmaray ile önce Sirkeci’ye, ya da deniz yolu ile Kabataş, Eminönü ya da Karaköy’e kadar gelip buradan yürüyerek geçiş yapabilirsiniz.

Cafer Ağa Medresesi Nerede, Nasıl Gidilir?
Cafer Ağa Medresesi Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın