Çamlıca Sosyal Tesisleri Nasıl Gidilir

Çamlıca Sosyal Tesisleri Nerede, Çamlıca Sosyal Tesisleri Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Çamlıca Sosyal Tesisleri Nerede

Çamlıca Sosyal Tesisleri nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kısıklı, Turistik Çamlıca Cd., 34692 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çamlıca Sosyal Tesisleri Nasıl Gidilir

Çamlıca Sosyal Tesisleri nasıl gidilir, Çamlıca Sosyal Tesisleri yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Çamlıca Sosyal Tesisleri Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

1Kirazlıtepe
11YYavuztürk Siteler
14FKadıköy
320Büyük Çamlıca Camii Peronlar
3Hattat Hasan Çelebi Caddesi
11BEHattat Hasan Çelebi Caddesi
11CHattat Hasan Çelebi Caddesi
UM11Kirazlıtepe
11CÜÇankaya Sokak / Burhaniye Peron Yönü

Çamlıca Sosyal Tesisleri İletişim

Telefon: 444 1 034

Çamlıca Sosyal Tesisleri Nasıl Gidilir

 

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın