Çamlıca Tepesine Nasıl Gidilir

Çamlıca Tepesi Nerede, Çamlıca Tepesine Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Çamlıca Tepesi Nerede

Çamlıca Tepesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kısıklı, Çamlıca Tepesi yl No: 97, 34692 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çamlıca Tepesi Nasıl Gidilir

Çamlıca Tepesi nasıl gidilir, Çamlıca Tepesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Çamlıca Tepesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

1Kirazlıtepe
11YYavuztürk Siteler
14FKadıköy
320Büyük Çamlıca Camii Peronlar
UM11Kirazlıtepe

Çamlıca Tepesi En Yakın Otobüs Durakları

Abdipaşa8 dk yürüme
Başaran Sokak / Ferah Mah. Yönü9 dk yürüme
Dereyolu Uzun Sokak / Kırazlıtepe Yönü16 dk yürüme

Çamlıca Tepesine Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın