Çamlıca Tepesine Nasıl Gidilir

Çamlıca Tepesi Nerede, Çamlıca Tepesine Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Çamlıca Tepesi Nerede

Çamlıca Tepesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kısıklı, Çamlıca Tepesi yl No: 97, 34692 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çamlıca Tepesi Nasıl Gidilir

Çamlıca Tepesi nasıl gidilir, Çamlıca Tepesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Çamlıca Tepesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

1 Kirazlıtepe
11Y Yavuztürk Siteler
14F Kadıköy
320 Büyük Çamlıca Camii Peronlar
UM11 Kirazlıtepe

Çamlıca Tepesi En Yakın Otobüs Durakları

Abdipaşa 8 dk yürüme
Başaran Sokak / Ferah Mah. Yönü 9 dk yürüme
Dereyolu Uzun Sokak / Kırazlıtepe Yönü 16 dk yürüme

Çamlıca Tepesine Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın