Çanakkale Şehit Anıtları Nerede Nasıl Gidilir?

Çanakkale Şehit Anıtları Nerede, Çanakkale Şehit Anıtları Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Çanakkale Şehit Anıtları Nerede

Çanakkale Şehit Anıtları Nerede

Çanakkale Şehit Anıtları nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Seddülbahir Köyü Yolu, 17902 Seddülbahir/Eceabat/Çanakkale olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Şehit Anıtları Nasıl Gidilir

Çanakkale Şehit Anıtları nasıl gidilir, Çanakkale Şehit Anıtları yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Çanakkale Şehit Anıtları Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
9KAtatürk Mahallesi Peronlar – Kadiköy
MR9Halit Bin Velit Camii – Ayrilikçeşmesi Marmaray
9TŞehit Şahinbey – Altunizade Metrobüs
11Yenidoğan Peronlar – Yenidoğan Peronlar
11ANişantepe – Altunizade/Ring
11ÜSSultanbeyli Peronlar – Altunizade Metrobüs
14BKÇekmeköy Belediyesi – Kadiköy/Ring
14YKYenidoğan Peronlar – Ayrilikçeşmesi Marmaray
122DAtatürk Mahallesi Peronlar – Mecidiyeköy Mezarlik
122HSabiha Gökçen Havalimani – 4.Levent Metro
122MŞehit Şahinbey – 4.Levent/Ring
122ÇKŞehit Şahinbey – Kavacik Aktarma
138Çok Programli Lise – Estergon Caddesi
138BGöllü – Estergon Caddesi
139Şile Terminal – Şemsipaşa
139AAğva Merkez – Şemsipaşa
139DDarlik – Estergon Caddesi
139SBaşkaya Caddesi – Üsküdar Marmaray
139TTedaş Önü – Tepe Üstü
522NÖzyeğin Üniversitesi – 4.Levent Metro

Çanakkale Şehit Anıtları En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Şile Yolu – Üsküdar Yönü29 dk yürüme

Çanakkale Şehit Anıtları Telefon Numarası

Telefon: 02868141128

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın