Çanakkale

Çanakkale Nerede, Nasıl Gidilir?– Çanakkale, 530 bin nüfusu ile Marmara bölgesinde yer alan tarihi bir şehirdir. Ülkemizin bağımsızlığında büyük rol oynamıştır. Kuzey komşu illeri Edirne ve Tekirdağ olurken Balıkesir ile de sınırı mevcuttur.

Uçakla
Çanakkale şehir merkezine yaklaşık 5 km uzaklığında Çanakkale Havalimanı bulunur. Buraya başta büyük şehirlerden olmak üzere birçok şehirden hava yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Türk Hava Yolları ve Bora Jet’in sağladığı uçuşlarla buraya ulaşım sağlamak oldukça kolaydır.
Otobüsle
Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı Çanakkale şehir merkezine oldukça yakın bir yerde bulunur. Ülkemizin birçok şehrinden buraya direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Gün içinde birçok otobüs firması buraya yolcu getirip götürmektedir. Baz şehirlerden ise aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.
Trenle
Çanakkale ilimizde demiryolu hattı bulunmamaktadır.
Gemiyle
Çanakkale şehrimizde denizyolu ile ulaşım yapmak oldukça popülerdir. Burada özellikle tatil bölgelerine feribot ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Denizle bağantısı bulunan birçok yere Çanakkale şehrinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca burada Yunanistan’a da ulaşım sağlayabilirsiniz. Çanakkale üzerindeki adalara da feribotlarla ulaşım sağlamanız mümkündür. Çanakkale üzerinden Gökçeada’ya direk feribot seferleri bulunmaktadır.
Özel Aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Çanakkale’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Çanakkale ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
  • İzmir – Çanakkale arası yaklaşık 330 kilometre
  • Bursa – Çanakkale arası yaklaşık 270 kilometre
  • Ankara – Çanakkale arası yaklaşık 660 kilometre
  • İstanbul – Çanakkale arası yaklaşık 320 kilometre
  • Tekirdağ-Çanakkale arası yaklaşık 168 km
  • Balıkesir-Çanakkale arası yaklaşık 200 km’dir.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın