Cebeci Asri Mezarlığı Nasıl Gidilir

Cebeci Asri Mezarlığı Nerede, Cebeci Asri Mezarlığı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Cebeci Asri Mezarlığı Nerede

Cebeci Asri Mezarlığı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Cebeci, 2726 Sok. No:29, 34270 Sultangazi/İstanbul – Avrupa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Cebeci Asri Mezarlığı Nasıl Gidilir

Cebeci Asri Mezarlığı nasıl gidilir, Cebeci Asri Mezarlığı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Cebeci Asri Mezarlığı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

302Hüseyin Gazi-Sıhhiye
312Karapürçek-Beşikkaya-Sıhhiye-Ulus
313Peçenek-Tatlar-Gicik-Sıhhiye-Ulus (Ulus Son)
314Ekin Mahallesi-Başak Mahallesi-Yeni Yol-Sıhhiye-Ulus (Ulus Son)
320Karapürçek-Ekin Mh-Başak Mh-Sıhhiye-Gar-Ulus (Ulus Son)
321Karapürçek-Eskiyol-15 Temmuz Kızılay Milli Irade Maydanı-Sıhhiye-Ulus
322Karapürçek-Eskiyol-Sıhhiye-Gar-Ulus
324Ekin Mh.-Çatak Cd.-Çiğiltepe-15 Temmuz Kızılay Milli Irade Meydanı
335Aydıncık-Kavaklı-Sıhhiye Ulus
345Karapürçek-Beşevler-Teknik Okullar
354Elmadağ
368Gökçeyurt-Siteler-Ulus
392Doğantepe-4 Cd.-Dikimevi-15 Temmuz Kızılay Milli Irade Meydanı-Ulus
393D.Tepe 8.Cd.-Sıhhiye-Ulus
394Hasanoğlan-Siteler-Gülveren-Gençlik Parkı(Gençlik Parkından Başlar)
395Doğantepe-4 Cd.-Siteler-Gülveren-Sıhhiye-Ulus(30967 Nolu Alibey Durağından Başlar, Ulus Son)
397Yeşildere – Ankara(Gençlik Parkından Başlar)
455Örnek-Çalişkanlar-Cebeci-Dikimevi
321-5Karapürçek-Sihhiye
354-3(Öta) Ankara

Cebeci Asri Mezarlığı İletişim

Telefon: (0212) 595 42 22

Cebeci Asri Mezarlığı Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın