Çekmeköy Hayvanat Bahçesi Nerede Nasıl Gidilir?

Çekmeköy Hayvanat Bahçesi Nerede, Çekmeköy Hayvanat Bahçesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Çekmeköy Hayvanat Bahçesi Nerede

Çekmeköy Hayvanat Bahçesi Nerede

Çekmeköy Hayvanat Bahçesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Çatalmeşe Mahallesi Mesire Alanı, 30 Ağustos Cd. No:3, 34467 Çekmeköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Hayvanat Bahçesi Nasıl Gidilir

Çekmeköy Hayvanat Bahçesi nasıl gidilir, Çekmeköy Hayvanat Bahçesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Çekmeköy Hayvanat Bahçesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
9HÇekmeköy Belediyesi – Çok Programli Lise
9ÇNNişantepe – Yeşiltepe Son Durak
11ANişantepe – Altunizade/Ring
14AMadenler – Anadolu Lisesi
14AKNişantepe – Kadiköy
ÇM44Prof. Dr. Feriha Öz Hastanesi – Nişantepe
522Mecidiyeköy Mezarlik – Nişantepe
522N4.Levent Metro – Özyeğin Üniversitesi
14YKAyrilikçeşmesi Marmaray – Özyeğin Üniversitesi

Çekmeköy Hayvanat Bahçesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Çatalmeşe – Kadiköy Yönü8 dk yürüme
Çatalmeşe – Nisantepe Yönü8 dk yürüme

Çekmeköy Hayvanat Bahçesi Telefon Numarası

Telefon: 02163634444

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın