Çekmeköy Spor Kompleksi Nerede Nasıl Gidilir?

Çekmeköy Spor Kompleksi Nerede, Çekmeköy Spor Kompleksi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Çekmeköy Spor Kompleksi Nerede

Çekmeköy Spor Kompleksi Nerede

Çekmeköy Spor Kompleksi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Hamidiye, 34782 Çekmeköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Spor Kompleksi Nasıl Gidilir

Çekmeköy Spor Kompleksi nasıl gidilir, Çekmeköy Spor Kompleksi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Çekmeköy Spor Kompleksi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
ÇM42ŞAHİNBEY – ÇEKMEKÖY METRO/ EMEK MAH.
131KYEŞİLTEPE / ŞAHİNBEY – KARTAL
131YÇEKMEKÖY/SAMANDIRA-KARTAL
132YMYEŞİLTEPE-MARMARA EĞİTİM KÖYÜ
9TŞehit Erol Olçok – Şehit Şahinbey
122MŞehit Şahinbey – 4.Levent/Ring
122ÇKKavacik Aktarma – Şehit Şahinbey
14ÇKŞehit Şahinbey – Kadiköy
14ŞBKadiköy-Ş.Şahinbey
9HÇekmeköy Belediyesi – Çok Programli Lise
9ÇNKarasu Caddesi – Yeşiltepe Son Durak
14CEYeşiltepe Son Durak – Kadiköy
122YYeşiltepe Son Durak – Mecidiyeköy Viyadük/Ring
132ÇKKartal – Yeşiltepe Son Durak
9KAtatürk Mahallesi Peronlar – Kadiköy
MR9Halit Bin Velit Camii – Ayrilikçeşmesi Marmaray
11Yenidoğan Peronlar – Yenidoğan Peronlar
11ANişantepe – Altunizade/Ring
11ÜSSultanbeyli Peronlar – Altunizade Metrobüs
14YKYenidoğan Peronlar – Ayrilikçeşmesi Marmaray

Çekmeköy Spor Kompleksi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Şehit Şahinbey – Son Durak Yönü2 dk yürüme
Şehit Şahinbey – Son Durak 9s-122m Yönü2 dk yürüme
Senem Sokak – Sahinbey Yönü3 dk yürüme
Plazalar – Üsküdar Yönü11 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın