Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Nerede Nasıl Gidilir?

Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Nerede, Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Nerede

Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Nerede

Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Harbiye, Taşkışla Cd. No:8, 34367 Şişli/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Nasıl Gidilir

Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu nasıl gidilir, Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
DT2ORTAKÖY – TAKSİM
HM3HÜRRİYET MAHALLESİ – ŞİŞLİ
25GSARIYER – TAKSİM
32TCEVATPAŞA – TAKSİM
35CKOCAMUSTAFAPAŞA – TAKSİM
36TCEBECİ – TAKSİM
38TKÜÇÜKKÖY-TAKSİM
46KTKUŞTEPE – ŞİŞLİ
46TÇAĞLAYAN – TOPKAPI
46ÇKAĞITHANE – EMİNÖNÜ
48NEMNİYETTEPE – TAKSİM
54EOKMEYDANI – EMİNÖNÜ
54HTHASKÖY – TAKSİM
54KHASKÖY – KULAKSIZ – TAKSİM
54PPİYALEPAŞA MAHALLESİ – TAKSİM
54TSADABAT EVLERİ / TALATPAŞA – TAKSİM
54ÇÇIKSALIN – TAKSİM
54ÖRÖRNEKTEPE – TAKSİM
55TGAZİOSMANPAŞA – TAKSİM
65GKAĞITHANE / GÜLTEPE – ŞİŞLİ

Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Elmadağ – Mecidiyeköy Yönü1 dk yürüme
Nişantaşi – Sisli Yönü4 dk yürüme
Maçka Parki – Besiktas Yönü5 dk yürüme
Elmadağ – Taksim Yönü5 dk yürüme
Nişantaşi – Maçka Yönü6 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın