Cevahir AVM Nasıl Gidilir

Cevahir AVM nerede, Cevahir AVM nasıl gidilir? Şeklinde bizlere çok fazla soru gelmektedir. Cevahir AVM nasıl gidilir sorusunu cevaplandırabilmek amacıyla sizlere bu içeriği paylaşıyoruz. Yazımızı okuyarak Cevahir AVM nasıl gidilir? Cevahir AVM nerede? Veya Cevahir AVM iletişim numarası gibi tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cevahir AVM olarak bilinen AVM’nin gerçek adı Cevahir alışveriş merkezidir. Cevahir Holding ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ortaklaşarak yaptığı AVM projesinin şu anki sahibi İngilizce şirket olan Pradera adlı şirkettedir. İçerisinde 6 kat bulunan cevahir AVM’nin 300’e yakın mağazaya ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Aynı zamanda Cevahir alışveriş merkezi 358 bin metrekare alanla birlikte 2500 araçlık otoparka sahiptir. Cevahir AVM otoparkı 3 saate kadar ücretsizdir.

Cevahir AVM Nerede

Cevahir AVM nerede diye merak edenler varsa Cevahir AVM adresi 19 Mayıs, Büyükdere Cd. No:22, 34360 Şişli/İstanbul’dur. Çevresinde Vialand Tema Park, Alibeyköy ve Zorlu Center bulunan AVM’e gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı bulunmaktadır. Bu ulaşım araçlarını sizler için aşağıda paylaştık.

Cevahir AVM Nasıl Gidilir

Cevahir AVM nasıl gidilir sorusuna verilebilecek cevap metro kullanarak, metrobüs kullanarak veya otobüs kullanaraktır. Özel aracınız veya ticari taksi kullanarak ta Cevahir AVM’e hızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Cevahir AVM Otobüs Seferleri

Cevahir AVM’e otobüsle gitmek için aşağıda numaraları yazılı olan otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Cevahir AVM’e en yakın otobüs durağı Mecidiyeköy Mezarlık otobüs durağıdır.

46EHürriyet Mah. / Son Durak Yönü
66Gülbağ / Son Durak Yönü
DT2Vadi
25GSarıyer
26BFulya Mahallesi
30MBeşiktaş Peronlar
46KTŞişli Merkez
46TKağıthane
46ÇKağıthane
48NEmniyettepe
54EHalil Rıfat Paşa
54KHasköy Parkı / Halıcıoglu Yönü
54PHasköy Parkı / Halıcıoglu Yönü
54TSadabad Evleri
54ÇÇıksalın / Sondurak Yönü
54ÖRÖrnektepe / Son Durak Yönü
65GKağıthane
74Hilton Sitesi
74AGayrettepe / Son Durak Yönü
252Kartal

 

Cevahir AVM Metro

Cevahir AVM yol tarifi olarak sizlere önerebileceğimiz bir diğer ulaşım aracıysa metrodur. Metroyla Cevahir AVM’e gitmek isterseniz M2 veya M7 adlı metrolara binebilirsiniz.

Cevahir AVM Kaçta Kapanıyor

Cevahir AVM kapanış saati 22:00’dır. Cevahir AVM açılış saati 10:00’dır. Haftanın 7 günü alışveriş merkezi açıktır.

Cevahir AVM Telefon

Cevahir AVM iletişim numarası aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki numarayı arayarak Cevahir AVM mağazaları hakkında detaylı bilgi alabilir hem de alışveriş merkezi hakkındaki sorularınızı iletebilirsiniz.

Telefon: (0212) 368 69 00

Cevahir AVM Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın