Clash Of Clans 12 Seviye Köy Düzeni

Clash of clans 12 seviye köy düzeni tam olarak stratejik bir amaca yönelik olarak olmak zorundadır. Bu aşamada belli bir strateji geliştirmediğiniz takdirde köyünüzü korumanız pek de mümkün olmayacaktır. Herkesin de bildiği gibi en iyi savunma her zaman için saldırı olacaktır. Bu sebepten dolayı da bu oyunu oynamak için 12. seviyeye kadar geldiyseniz zaten bu işi çözmüşsünüz demektir.

Clash Of Clans 12 Seviye Köy Düzeni

Köyün düzenini sadece koruma amaçlı değil aynı zamanda da saldırı amaçlı bir şekilde yapar ve bunun için de hemen hemen her yere asker ya da büyü gibi bir takım savunma ve saldırı mekanizmaları yerleştirmenizi tavsiye ederiz. Neden diye soracak olursanız çünkü bu oyun çevrimiçi ve çok fazla kişiyle birlikte oynana bir oyundur. Ve sonuç olarak her oyuncu bir yandan gelip köyünüzü tehdit edebilir. Bu sebepten dolayı da her yandan düşünüp çok yönlü bir savunma mekanizması geliştirmek son derece büyük bir önem taşır.

Clash Of Clans 12 Seviye Köy Düzeni
Clash Of Clans 12 Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans Nedir Nasıl Oynanır?

Clash of clans nedir nasıl oynanır? Bu oyuna yeni başlayan ya da başlamayı düşünen pek çok kişi tarafından sorulan bu soruya ilk olarak bu oyunun Finlandiya merkezli bir oyun olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bu oyun tam bir strateji ve savaş oyunudur. Esas amaç köyü korumak ve bu köyü kendinize göre düzenlemektir. Bu düzenlemeye göre bir strateji ve defans oluşturmak mümkün olacaktır.

Clash of clans seviye atlama şeklinde giden bir oyundur. Bu oyun aynı zamanda çevrimiçi oynanan bir oyun olduğu için bu oyunu oynayan kişilerle mesaj yoluyla konuşmak da mümkün olacaktır. Böylece en fazla 50 kişilik klanlar oluşturulacaktır. Burada bir yardımlaşma da yapılabilir. Klan üyeleri birbiri arasında asker ve büyü alışverişinde bulunabilir. Bütün bunların yanı sıra da klan üyeleri kendi aralarında stratejilerini kurup birbirleriyle savaş antrenmanları da yapabilir.

12.Seviye belediye Binası Savaş Düzeni

Belediye Binası 12 önemli seviyelerden biridir.Üzerinde çalışmanız gereken ilk şey köyünüzün güvenliğidir.
 Düşmanları engellemek için en etkili köy düzenleri hakkında fikirler vereceğiz.
Oldukça başarılı olan bu köy düzenleri ile köyünüz artık güvende.
Size saldıran kişilerin 3 yıldız alması artık imkansız.
Açıklamalar, oyuncuların aynı üssü herhangi bir zorluk yaşamadan tasarlamasını kolaylaştırmasını sağlar. 

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın