Çorum

Çorum Nerede, Nasıl Gidilir?– Çorum yaklaşık 530 bin nüfusu ile Karadeniz Bölgesinde yer alan bir kenttir. Yerli halkın önemli kısmı Türkmen/Çepniler oluşturur. Burası Leblebileriyle meşhur bir kentimizdir. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır.

Çorum Nasıl Gidilir?

Uçakla
Çorum şehrimizde havaalanı bulunmamaktadır. Buraya en yakın havaalanı  67 km uzaklıkta bulunan Amasya Merzifon Havaalanıdır. Buraya aktarmalı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.
Otobüsle
Çorum kent merkezinde yer alan Çorum otogarına gün boyunca çok sayıda otobüs firması seyahat etmektedir. Buraya başta yakın şehirlerden olmak üzere birçok yerde direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Ankara veya İstanbul üzerinden aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Buraya ulaşmak için de en uygun yöntem otobüsledir.
Trenle
Çorum’a Demir yolu ulaşımı yoktur.
Gemiyle
Çorum’a  Deniz Yolu ulaşımı yoktur.
Özel Aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Çorum’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Çorum ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
  • Samsun Çorum arası yaklaşık 170 km
  • Ankara Çorum arası yaklaşık 240 km
  • Kayseri Çorum arası yaklaşık 280 km
  • İstanbul Çorum arası yaklaşık 630 km
  • İzmir Çorum Arası yaklaşık 830 km
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın