CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu Nedir? (Doğru Kod)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde CS:GO bunny hızlandırma kodu konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimizde CS:GO bunny hızlandırma kodu nedir? Sorusunun doğru cevabını verdik.

Günümüzün en popüler ve en çok oynanan oyunları arasında yer alan CS:GO bir tür FPS oyunudur. Counter Strike: Global Offensive olarak bilinen oyun ilk açıldığı günden bu yana farklı özellikleri bünyesine katarak büyük bir evrim geçirmiş oldu. CS: GO içerisine dahil edeceğiniz kodlarla birlikte oyunu çok daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Bu eğlenceli kodlardan bir tanesi de CS:GO bunny hızlandırma kodudur.

CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu

CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu

Oyun içerisinde diğer oyunculara göre çok daha hızlı ve daha fazla ivme kazanabilmek amacıyla yapacağınız bunny hareketi vurulmanızın önüne geçebilir. Eğer karşınızdaki rakibinizi delirtmek istiyorsanız bunny kodu tam size göre diyebiliriz.

CS:GO’nun normal yapısına aykırı olan ve kendinizi diğer oyunculara göre çok daha hızlı yapabileceğiniz bunny kodunu uygulamak için aşağıdaki adımları uygulayın.

 • Konsolu (“) tuşuna basarak açın.
 • Eğer konsol açılmadıysa sunucuda bunny kodları açmak için konsola “sv_cheats 1” yazın ve tüm kodlara erişim sağlayın.
 • Boşluk tuşuna basılı tutarak bunny yapmak için “sv_autobunnyhopping 1” yazmanız gerekiyor.
 • Bu kodu yazdıktan sonra karakteriniz boşluk tuşuna basılı tuttuğunuzda sürekli zıplayacaktır. Eğer kod aktif olmadıysa “mp_restartgame 1” kodu ile tekrar deneyebilirsiniz.

CS:GO Bunny Hızlandırma Kodları

Aşağıda yer alan kodları sırasıyla konsola yazdığınız zaman sorunsuz bir şekilde bunny kodunu aktif hale getirebilirsiniz.

 • sv_cheats 1
 • sv_enablebunnyhopping 1
 • sv_maxvelocity 7000
 • sv_staminamax 0
 • sv_staminalandcost 0
 • sv_staminajumpcost 0
 • sv_accelerate_use_weapon_speed 0
 • sv_staminarecoveryrate 0
 • sv_autobunnyhopping 1
 • sv_airaccelerate 2000

CS:GO Bunny Nedir?

CS:GO bunny hareketiyle oyuncunuzu çok daha hızlı hareket ettirebilirsiniz. Hareketlerinizi daha hızlı ve daha pratik hale getirebilmek için konsola yazdıktan sonra oluşan bunny hareketi sadece kurduğunuz sunucularda ve yetki sahibi olduğunuz sunucularda kullanabilirsiniz. CS:GO’nun kendi sunucuları yani sizin admin, yönetici olmadığınız sunucularda bunny kodunu uygulayabilmeniz yasaktır.

Rekabetçi gibi modlarda bu tür kodları yazarak oyun dengesini bozmak ve rakibe karşı avantaj sağlayabilmek yasaktır. Eğer bunny kodunu test etmek istiyorsanız kendinize ait bir sunucu oluşturmalısınız veya CS:GO içerisinde yer alan atölye haritasını kullanmalısınız. Steam’ın harita atölyesi içerisinde bunny kodunu test edebileceğiniz bir çok harita bulunmaktadır. Bu haritaları indirerek yukarıdaki kodlar sayesinde hızlıca kodu test etme şansına sahip olabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın