Devlet Hastanesi Lazer Epilasyon Fiyatları (Güncel Fiyat)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde devlet hastanesi lazer epilasyon fiyatları konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize devlet hastanesi lazer epilasyon fiyatları konusunda doğru cevabı verdik. Bununla birlikte hastanede lazer epilasyon fiyatları, lazer epilasyon hastane fiyatları, özel hastane lazer epilasyon fiyatları konusunda farklı bilgileri vereceğiz.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon gerçekçi bir çözüm yöntemidir. Kadın veya erkek fark etmeden yaptırılabilecek olan lazer epilasyonu isterseniz güzellik salonlarında isterseniz de hastanelerde sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Fakat epilasyon hizmetlerini mutlak surette temiz, güvenilir yerlerden almanızı isteriz. Bu içeriğimizde sizlere devlet hastanesi lazer epilasyon fiyatları konusunda doğru bilgiyi verdik. İşte sizlere tüm ayrıntılarıyla lazer epilasyon fiyatlandırması!

Devlet Hastanesi Lazer Epilasyon Fiyatları

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatı Ne Kadar?

Lazer epilasyonu isterseniz vücudunuzun tek bir yerine isterseniz de tüm vücudunuza özgürce yaptırabilirsiniz. Tüm vücut lazer epilasyonu, vücudun her bir bölgesine yaptırılan ve vücudun tamamen temizlenmesini sağlayan bir işlemdir. Sağlık kurumu tarafından ilk önce kıl kökü analizi yapılmaktadır ve sonrasında doğru lazer uygulamasıyla işlemleriniz düzenli bir şekilde devam etmektedir. Kıl kökü analizi sonrasında uygulanacak seans miktarı ve diğer bilgilerin her birisi sizlerle paylaşılmaktadır.

Tüm vücudunuza lazer epilasyon yaptırmak isterseniz 1.000 TL – 3.000 TL aralığında bir ödeme yapmanız gerekir. Ücretler gittiğiniz yerin kalitesine ve kullanılan yöntemlere göre farklılıklar gösterebilir. Lazer epilasyon hizmetleri için genel olarak devlet hastaneleri değil özel hastaneler tercih edilmektedir. Sizlerde bu hizmet için özel hastaneleri tercih ederek daha sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.

Devlet Hastanesi Lazer Epilasyon Fiyatları

2022 yılı için geçerli olan lazer epilasyon fiyatlarını sizlere aşağıda paylaştık.

Lazer Epilasyon Uygulanacak BölgeSeans Başı Ücretlendirme
Alın (Yüz bölgesi)150 – 200 TL
El bilekleri60 TL
Boyun60 TL
Ayak parmak üstleri60 TL
Tüm ayak100 TL
Alt bacaklar500 TL
Alt genital bölge190 TL
Arka bacak bölgesi600 TL
Burun, burun içi, burun üstü80 TL
Çene ve dudak üstü70 TL
Dekolte ve göğüs bölgesi90 TL
Ense170 TL
Göğüs bölgesi (Tüm göğüs)300 TL
Tüm bacak bölgesi600 TL
Tüm karın bölgesi350 TL
Tüm Vücut epilasyon fiyatları3.000 TL
Tüm sırt380 TL
Yarım kol300 TL
Koltuk altları300 TL
Kaş bölgesi90 TL
Genital Bölge400 TL

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız lazer ışınlar ile kıl köklerinize müdahale yaptırabilirsiniz. Operasyon vücudun her bir bölgesine uygulanabilir fakat bu operasyonu sadece bilir kişiler yani özel klinikler, hastaneler sunabilir. Bilmediğiniz yerlerde bu tür işlemleri yaptırmanız sağlıksal problemler yaşamanıza neden olacaktır.

Tüm vücudunuza lazer epilasyon yaptırabileceğiniz gibi vücudunuzun bazı bölgelerini tercih ederek daha uygun fiyatlara lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Veyahut ilk denemenizde vücudunuzun görünmeyen bir yerine yaptırarak işlemleri deneyebilirsiniz. Eğer memnun kalırsanız tüm vücudunuza uygulatabilirsiniz.

Özel Hastane Lazer Epilasyon Fiyatları

Özel klinikler ve özel hastanelerde genel olarak buz lazer yöntemi tercih edilmektedir. Buz lazer uygulattıracağınız bölgeye göre yine fiyatlandırmada farklılıklar oluşacak ve ortalama olarak fiyatlandırma tek bir bölge için 300 – 400 aralığındadır. Tabi bu gittiğiniz kliniğe bağlı olarak 1.000 TL bandına kadar çıkabilir. Seans sayısına göre yine fiyatlandırma giderek artacaktır.

Buz Lazer Hangi Bölgeleri Uygulanır?

Buz lazer yöntemini vücudunuzun tüm bölgelerine uygulatabilirsiniz. Uzman doktorlar aracılığıyla yapılabilecek olan buz lazer yönteminde cilt tipinize göre değişiklik gösterebilecek seanslar ile hizmeti satın almış olursunuz. Buz lazer epilasyon yöntemini yüz, dudak, kulak, boyun, çene, bel, sırt, bacak, bikini bölgesi, genital bölge, el üstü, ayak üstü, göbek ve kol gibi vücudunuzun tüm bölgelerine sorunsuz bir şekilde uygulatabilirsiniz.

Buz Lazer FiyatlarıSeans Ücreti
Koltuk Altı Diode Lazer Fiyatları500 TL
Genital Bölge Diode1.000 TL
Tüm Bacak Diode Lazer Fiyatları3.000 TL
Yarım Bacak, Genital Bölge3.000 TL

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın