Dicetel Kullananlar Yorumlar

Dicetel Kullananlar Yorumlar – İçerisinde etken madde olarak pinaveryum bromür bulunduran Dicetel film kaplı tablet bağırsak florasında meydana gelen bozuklukların yani mide ağrısı, kramp, kabızlık, ishal, şişkinlik veya yellenme gibi problemlerin tedavisinde kullanılmaktadır.

Bağırsak veya safra kanalında ortaya çıkan birtakım rahatsızlıkların ortadan kaldırılması ve bu rahatsızlıkların sebep olduğu olumsuz durumlara etki etmek adına doktorlar tarafından reçete edilen bu ilaç antispazmodik ilaç grubunda yer almaması nedeniyle genellikle eczanelerden reçetesiz olarak da satın alınabilmektedir.

Dicetel kullananlar yorumlar Üzerine yapılan incelemeler sonucunda birçok kişinin bağırsak florasında meydana gelen bozuklukların bu ilaç sayesinde kısa bir sürede ortadan kaldırıldığı görülmektedir. Böylece oldukça faydalı bir ürün olan dicetel sayesinde sık sık kronik hale gelmiş olan kabızlık ve ishal problemleri de kısa sürede tedavi edilmektedir. Peki, Dicetel Kullananlar Yorumları nasıl?

Dicetel Yan Etkileri Nelerdir?

Hemen hemen tüm ilaçlarda olduğu gibi bu inançta da birtakım yan etkiler görülebilmektedir. Dicetel ilaç yan etkileri içerisinde en sık rastlananlar şöyledir;

 • Baş ağrısı
 • Karın ağrısı
 • Aşırı duyarlılık
 • Kabızlık
 • Hazımsızlık
 • Bulantı
 • Uykulu hissetme
 • Diyare (ishal)
 • Kusma
 • Ağız kuruluğu
 • Asteni (halsizlik)
 • Mide-bağırsak rahatsızlıkları,
 • Döküntü, kaşıntı, ürtiker ve deri üzerinde kızarıklık gibi deri rahatsızlıkları
 • Disfaji (yutma güçlüğü)

Bu yan etkilerin biri veya birkaçıyla karşı karşıya kalınması halinde kişinin doğrudan ilaç kullanımına son vererek en yakın sağlık kuruluşuna başvurması gerekmektedir. Genellikle yan etkiler alerjik nedenlere bağlı veya yanlış doz kullanımına bağlı olarak ortaya çıktığından ilaç için önerilen doz miktarı mutlaka düzenli olarak alınmalıdır.

Dicetel Kullananlar Yorumlar
Dicetel Kullananlar Yorumlar

Dicetel Kullananlar Yorumlar

Dicetel kullanım dozu genellikle günde 3 defa birer tablet şeklinde önerilmektedir. Ancak bazı durumlarda doktor önerisine bağlı olarak günde 2 kez 2 tablet yani toplamda 4 tablet alınabilmektedir.

Mutlaka yemek ortasında kullanılması gereken bu ilaçların doğru şekilde alınmadığı durumlarda yemek borusunda tahrişe neden olabilmektedir. Tabletleri bütün halde bir bardak su yardımı ile tutmanız gerekmekte ve tabletleri kesinlikle en demeniz, çiğnemenin veya etmemeniz gerekmektedir.

tüm bunlara düzenli şekilde uyulduğu takdirde bağırsak florasında meydana gelmiş olan düzensizlikler kısa sürede ortadan kaldırılabilmektedir.

Dicetel Zayıflatırmı Yorumlar

Dicetel ilacın zayıflatma gibi bir etkisi olmamakla birlikte bağırsakların ve midenin işleyişini normalleştirmesi yönünden şişkinliği giderdiği bilinmektedir.Midenin şişkinliği gittiği zaman kilo vermiş gibi hissedilir. Fakat bu Diceta ilacının zayıflatma etkisinin olduğunu söyleyemez ve Dicetel ilacı zayıflatmaz.

3.6/5 - 20 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın