Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor? (Çözüm Yöntemi)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Discord Spotify dinliyor gözükmüyor sorununu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Discord Spotify dinliyor gözükmüyor sorununa doğru cevaplı çözüm yöntemini paylaştık. Aynı zamanda Discord Spotify gözükmüyor, Discord Spotify dinliyor ayarlama, Discord Spotify bağlama başlıklarında da farklı bilgiler aktardık.

Discord günümüzün en çok kullanılan uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan uygulamalardan bir tanesidir. Sesli iletişim konusunda bizlere birbirinden farklı bir çok avantajı ve eğlenceli sohbeti sağlayan Discord çeşitli uygulamalarla birlikte çalışarak oluşturulan Discord profillerinin daha çekici ve havalı hale getirilmesini sağlıyor. Discord ile Spotify hesabınızı birleştirerek o an ne dinlediğinizi gösterebilirsiniz. Fakat bazı kullanıcılarda hatalar meydana geliyor ve bu hata Discord Spotify dinliyor gözükmüyor? Hatası olarak karşımıza çıkmakta. İşte sizlere hatanın çözümü!

Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor

Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor?

Discord hesabınızla Spotify hesabınızı birleştirerek Discord hesabınızda Spotify’da ne dinliyorsanız arkadaşlarınıza gösterebiliyorsunuz. Aynı zamanda dinlemelerinizi Discord arkadaşlarınızla beraber yapabiliyorsunuz. Bazı durumlarda Spotify ve Discord arasında sorun çıkıyor. Bu sorundan kaynaklı da Spotify’da Discord içerisindeyken ne dinlediğiniz gözükmüyor. Bu hatayla karşılaşan kişiler için çözüm yöntemini aşağıda paylaştık.

Bu hata birden fazla çözüm yöntemiyle giderilebilir.

 • Discord hesabınızı açın.
 • Discord hesabınız açıkken oyun etkinliği bölümüne girin.
 • Açılan sayfadan ‘’Şu anda oynanılan oyunu durum mesajı olarak göster’’ seçeneğine tıklayın.
 • Kaydedin ve kapatın.

Eğer paylaştığımız bu çözüm yöntemiyle Discord Spotify dinliyor gözükmüyor? Sorunu giderilmediyse aşağıdaki yöntemi uygulayın.

 • Discord hesabınızdan çıkın.
 • Spotify hesabınızdan çıkın.
 • Discord hesabınıza giriş yapın.
 • Spotify hesabınıza giriş yapın.

Bu şekilde kesin olarak Spotify ve Discord sorununu ortadan kaldırmış olursunuz. Eğer yine sorun çözülmezse Discord’u bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve geri yükleyin.

Discord’a Spotify Nasıl Bağlanır?

Discord hesabınızda Spotify’da ne dinlediğinizi göstermek istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulayın.

 • Discord uygulaması açın ve hesabınıza giriş yapın.
 • Bağlantılar kısmına tıklayın.
 • Spotify’a tıklayın.
 • Spotify’da oturum açtıktan sonra internet sayfası üzerinden izin verin.

İşte hepsi bu kadar. Artık Discord hesabındayken Spotify’da ne dinlediğini tüm arkadaşlarına gösterebilirsin.

YouTube video
YouTube video

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın