Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor? (Çözüm Yöntemi)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Discord Spotify dinliyor gözükmüyor sorununu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Discord Spotify dinliyor gözükmüyor sorununa doğru cevaplı çözüm yöntemini paylaştık. Aynı zamanda Discord Spotify gözükmüyor, Discord Spotify dinliyor ayarlama, Discord Spotify bağlama başlıklarında da farklı bilgiler aktardık.

Discord günümüzün en çok kullanılan uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan uygulamalardan bir tanesidir. Sesli iletişim konusunda bizlere birbirinden farklı bir çok avantajı ve eğlenceli sohbeti sağlayan Discord çeşitli uygulamalarla birlikte çalışarak oluşturulan Discord profillerinin daha çekici ve havalı hale getirilmesini sağlıyor. Discord ile Spotify hesabınızı birleştirerek o an ne dinlediğinizi gösterebilirsiniz. Fakat bazı kullanıcılarda hatalar meydana geliyor ve bu hata Discord Spotify dinliyor gözükmüyor? Hatası olarak karşımıza çıkmakta. İşte sizlere hatanın çözümü!

Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor

Discord Spotify Dinliyor Gözükmüyor?

Discord hesabınızla Spotify hesabınızı birleştirerek Discord hesabınızda Spotify’da ne dinliyorsanız arkadaşlarınıza gösterebiliyorsunuz. Aynı zamanda dinlemelerinizi Discord arkadaşlarınızla beraber yapabiliyorsunuz. Bazı durumlarda Spotify ve Discord arasında sorun çıkıyor. Bu sorundan kaynaklı da Spotify’da Discord içerisindeyken ne dinlediğiniz gözükmüyor. Bu hatayla karşılaşan kişiler için çözüm yöntemini aşağıda paylaştık.

Bu hata birden fazla çözüm yöntemiyle giderilebilir.

 • Discord hesabınızı açın.
 • Discord hesabınız açıkken oyun etkinliği bölümüne girin.
 • Açılan sayfadan ‘’Şu anda oynanılan oyunu durum mesajı olarak göster’’ seçeneğine tıklayın.
 • Kaydedin ve kapatın.

Eğer paylaştığımız bu çözüm yöntemiyle Discord Spotify dinliyor gözükmüyor? Sorunu giderilmediyse aşağıdaki yöntemi uygulayın.

 • Discord hesabınızdan çıkın.
 • Spotify hesabınızdan çıkın.
 • Discord hesabınıza giriş yapın.
 • Spotify hesabınıza giriş yapın.

Bu şekilde kesin olarak Spotify ve Discord sorununu ortadan kaldırmış olursunuz. Eğer yine sorun çözülmezse Discord’u bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve geri yükleyin.

Discord’a Spotify Nasıl Bağlanır?

Discord hesabınızda Spotify’da ne dinlediğinizi göstermek istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulayın.

 • Discord uygulaması açın ve hesabınıza giriş yapın.
 • Bağlantılar kısmına tıklayın.
 • Spotify’a tıklayın.
 • Spotify’da oturum açtıktan sonra internet sayfası üzerinden izin verin.

İşte hepsi bu kadar. Artık Discord hesabındayken Spotify’da ne dinlediğini tüm arkadaşlarına gösterebilirsin.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın