Disney Junior – İzle! Nedir? Ücretli Mi? (NET CEVAP)

Disney Junior konusunda sık soru alıyoruz. Disney Junior her yaştan çocuk için harika bir kanaldır. Hem eğlenceli hem de eğitici şovlar, oyunlar ve daha fazlasını sunar. İster renkleri yeni öğrenmeye başlayan bir çocuk ister kendi başına okumaya başlamaya hazır daha büyük bir çocuk olun, Disney Junior’da sizin için bir şeyler var!

Küçük çocuklarınızla birlikte severek izleyeceğiniz harika programlar arıyorsanız, “Sofia the First” veya “Mickey Mouse Clubhouse” gibi klasiklerden bazılarına göz atın. Ayrıca “Vampirina” veya “PJ Masks” gibi yeni favorileri de deneyebilirsiniz Disney Junior’da bulunan muhteşem oyun serisini de unutmayın. Çocuklarınızı eğlendirecek bir oyun mutlaka vardır. Peki, Disney Junior nedir? Nasıl izlenir? İşte sizlere Disney Junior izleme!

Disney Junior Nedir?

Disney Junior Nedir?

Disney Junior, 8 yaşın altındaki çocuklara yönelik bir televizyon kanalıdır. Mickey Mouse Clubhouse ve Doc McStuffins gibi popüler Disney programlarının yanı sıra The Lion Guard gibi canlı aksiyon dizilerini de içerir.

Eşsiz program dizisi ve sağlıklı aile eğlencesine odaklanan Disney Junior, çocukları için kaliteli izleme seçenekleri arayan ebeveynler için mükemmel bir seçimdir. İster Sofia the First’ün bir bölümüyle gününüzü sonlandırıyor olun, ister okuldan sonra Jake and the Never Land Pirates ile gevşiyor olun, Disney Junior’da her zaman izleyecek eğlenceli bir şeyler vardır!

Sağlıklı aile eğlencesine odaklanmasıyla, çocukları için yüksek kaliteli program seçenekleri arayan ebeveynler için favori bir seçenek haline gelmiştir. İster Sofia the First’ün bir bölümünün tadını çıkarın, ister okuldan sonra Jake and the Never Land Pirates’ı izleyin.

Disney Junior Ücretli Mi?

Disney Junior, The Walt Disney Company’ye aittir ve ücretli abonelik ile izlenebilir. Özellikle 2-8 yaş arası çocuklar için tasarlanan kanal, Doc McStuffins ve Sofia the First gibi popüler dizilerin yanı sıra Peter Pan ve Dumbo gibi klasik filmler de dahil olmak üzere çok çeşitli animasyon ve canlı aksiyon programları sunmaktadır.

Disney Junior izlemek için Disney+ veya diğer adıyla Disney Plus üyeliğine sahip olmanız gerekir. Disney Plus sadece Disney Junior değil National Geographic dahil Marvel, Pixar gibi bir çok farklı film yapımlarını da sizlere aylık abonelik ücretiyle izleme şansını sunar.

Disney Channel Ne Zaman Kuruldu?

Disney channel ve premium kanal olarak ilk yılları 1983–1990 yılları arasıdır. The Disney Channel, 18 Nisan 1983’te Eastern Time 19.00’da ABD’ye özgü bir premium kanal olarak kuruldu.

Disney Junior Ne Kadar?

Disney+, Frozen, The Incredibles, Star Wars: The Last Jedi ve daha birçok popüler film ve dizinin arkasındaki şirket olan Disney’in yepyeni bir yayın hizmetidir.

Disney+ ile tüm favori içeriklerinizi tek bir yerden izleyebileceksiniz. İster gişe rekorları kıran en yeni filmleri izleyin, ister tüm bir dizi sezonunu tek bir oturuşta izleyin, Disney+’ta herkes için bir şeyler var. Ayrıca, tüm zamanların klasik Disney favorilerinden bazılarının keyfini bile çıkarabilirsiniz!

  • Disney Junior aylık ücreti: 34,99 TL
  • Disney Junior yıllık ücreti: 649,90 TL

Disney Junior satın almak için linki kullanabilirsiniz.

Disney Plus İstanbul – İzle! Nedir? Üyelik içeriğimize de göz atmayı unutmayın.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın