Disney Plus Açılmıyor Çözümü 2023

Disney Plus açılmıyor, Disney Plus açılmama sorunu ve çözümüyle alakalı olarak bu içeriğimiz ziyaretçilerimize yardımcı olabilir. Disney Plus çok kısa bir süre önce Türkiye’ye giriş yaparak hemen hemen bir çok dizi ve film severi sevindirerek yoğun talep görmüş oldu. Heyecanla beklenen Disney Plus’ta bugün Disney imzalı yapımlar, Marvel filmleri ve daha bir çok kategoride sürpriz dizi / film bulunmaktadır. Fakat Disney Plus izlemek isteyen bazı kullanıcılar Disney Plus açılmama sorunu, Disney Plus açılmıyor gibi sorunlarla karşılaşıyor. Bu sorunun çözümüyle alakalı olarak bazı bilgileri sizlere paylaşacağız…

disney plus açılmıyor

Netflix’e benzer yapısıyla ortaya çıkan Disney Plus bugün Türkiye’nin en geniş ve en dolu film / dizi içeriğine sahiptir. Online film izleme veya online dizi izleme platformu olarak adlandırılan Disney Plus’ta Marvel, Pixar, National Geographic ve Disney imzalı bir çok yapım bulunmaktadır. İzleyebileceğiniz birden fazla dizi ve film bulunuyorken Disney Plus’ta bazı hatalarda bulunmuyor değil. Netflix, BluTV, Prime Video gibi bir çok platforma rakip olan Disney+ uygulamasındaki açılmama sorunuyla alakalı tüm bilgileri sizlere aşağıda paylaştık.

Disney Plus Açılmıyor

Disney Plus açılmama sorunuyla veya Disney Plus açılmıyor sorunuyla karşı karşıya kaldıysanız bu soruna dayalı bazı çözüm yolları bulunmaktadır. Aşağıda sizlere paylaştığımız çözüm yollarını deneyerek Disney Plus açılmıyor sorunuyla alakalı çözümü bulabilirsiniz.

Disney Plus bağlanılamıyor hatası çözümü için diğer içeriğimize göz atabilirsiniz.

Disney Plus Bağlanılamıyor Hatası Çözümü

Disney Plus Açılmama Sorunuyla Alakalı Çözüm Yolları

  • İnternet bağlantınızı kontrol edin. Disney+ uygulamasının açılmamasının ilk nedeni olarak her zaman internet bağlantısındaki zayıflık veya internet bağlantısının olmaması gelir. Herhangi bir kopma veya ağ zayıflığı yaşıyorsanız Disney+ uygulamasına giriş yapamayabilirsiniz.
  • Disney Plus’ı VPN ile kullanıyorsanız bu hem Disney+ uygulamasının açılmamasına hem de Disney+ hesabınızın devre dışı bırakılmasına neden olabilir. Eğer VPN ile Disney+ uygulamasını kullanıyorsanız bir an önce VPN uygulamasını kapatmanız gerekiyor.
  • Disney Plus şifrenizin bir başka kişiyle paylaşılmadığından ve hesabınızın başka birisi tarafından ele geçirilmediğinden emin olunuz. Disney+ uygulamasına giriş yapamama sebebiniz bir yandan da bu olabilir. Eğer hesabınız bir başkasının hesabına geçtiyse Disney+ parola sıfırlama seçeneklerinden faydalanmayı unutmayınız.
  • Disney+ uygulamasının anlık olarak hata vermesi, sunucu kaynaklı problemlerin ortaya çıkması nedeniyle Disney+ uygulaması çalışmıyor olabilir. Eğer Disney+ uygulamasında sunucu kaynaklı bir problem ortaya çıkarsa ilk olarak ziyaret etmeniz gereken yer Disney+’nın resmi sosyal medya hesaplarıdır.
  • Bir diğer çözüm yolu ise Disney+ uygulamasındaki tüm çerezleri ve önbelleği silmenizdir. Telefondan giriyorsanız telefonunuzdaki ayarlar kısmına girerek Disney+ uygulamasını bulun. Uygulamanın oluşturduğu tüm çerezler ve ayarlar kısmını temizleyiniz. Daha sonra tekrar Disney+ uygulamasına girmeyi deneyiniz.

Aynı zamanda bu problemle karşılaşırsanız aşağıdaki Youtube videosunu izleyebilirsiniz. Videoda çözüm yolları hakkında bilgiler paylaşılıyor.

YouTube video

Disney+ Resmi Sosyal Medya Hesapları

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney plus açılmıyor, Disney plus açılmama sorunu, Disney Plus açılmama hatası, Disney Plus giriş yapamıyorum gibi bazı bilgileri paylaşmış olduk. Diğer bir içeriğimiz olan Disney Plus ses gelmiyor sorununa bakmayı unutmayınız.

5/5 - 2 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Disney Plus Açılmıyor Çözümü 2023” üzerine 3 yorum
Yorum yapın