Disney Plus Aile Paketi 2022

Disney Plus aile paketi ve Disney Plus aile paketi var mı? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz yardımcı olacaktır. Disney Plus’ın çok kısa bir süre önce hayatımız dahil olması ve dahil olmasıyla birlikte binlerce içeriği Türkiye’ye uygun fiyatlara sunmuş olması gerçekten güzel bir uygulama diyebiliriz. Dünya çapında bir çok ülkeye hizmet veren Disney ve Disney Plus’ta bugün Disney Plus aile paketi var mı? Varsa kaç TL? Merak ediliyor. Ziyaretçilerimize bu konu da bilgi verebilmek amacıyla Disney Plus aile paketi adlı içeriğimizi oluşturduk.

Disney Plus aile paketi veya Disney Plus paketleri nedir? Diye merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir. Dünya çapında ünlü olan ve bugün bir çok dizi, film izleme platformundan önde olan Disney Plus çok hızlı bir şekilde Türkiye’ye giriş yaparak milyonlarca kullanıcıya ulaşmış oldu. Yaptığı işler ile çok fazla dikkat çeken Disney Plus’da aile paketi var mı? Diye merak ediyorsanız işte sizlere cevabı aşağıda!

Disney Plus Aile Paketi

Disney Plus’ta aile paketi veya çocuk profili bulundurmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Disney Plus’a kayıt olmaktır. Disney Plus’a kayıt olduktan sonra içerikleri filtreleyebilir ve aile paketinde kimlerin hangi içeriklere ulaşmasını istiyorsanız ona göre ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Disney+ Plus Nedir?

Disney+ veya diğer adıyla Disney Plus olarak bilinen eğlence sektöründe dizi / film izleme platformu bugün Disney imzalı yapımları, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic gibi tüm içerikleri bulabileceğiniz bir platformdur. Standart üyelik olarak hizmet sunan Disney+’yı kayıt olarak özelleştirebilir ve aile paketleri gibi paketleri kendiniz oluşturabilirsiniz.

Disney+ Özellikleri

Tek tip üyelik sistemine sahip olan Disney+’yı satın alırsanız aşağıdaki özelliklere sahip olursunuz.

  • 10 farklı cihaza kadar Disney+’yı kullanabilirsiniz.
  • 7 ayrı profil oluşturabilirsiniz.
  • Sınırsız dizi / film indirebilirsiniz.
  • 4K UHD çözünürlükte tüm içerikleri izleyebilirsiniz.
  • İçerikleri filtreleyebilir ve uygun olmayan içerikleri listenizden çıkartabilirsiniz.
  • Aynı anda 4 farklı ekranda izleme şansına sahip olabilirsiniz.
  • GroupWatch özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Disney+ Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Disney+’da tek tip üyelik bulunmaktadır. Tek tip üyeliğin fiyatı ise herhangi bir avantaj veya ek özelliğe sahip olmadan aşağıdaki gibidir.

  • Disney+ Aylık Ücreti 34,99 TL
  • Disney+ Yıllk Ücreti 349,99 TL

Disney+’yı aylık satın almak yerine yıllık satın alırsanız çok daha karlı olursunuz. Neredeyse 10 ay izleme fiyatına 12 ay sahip olmuş olursunuz. Disney+ satın almak isterseniz Disney Plus’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus aile paketi, Disney Plus aile paketi var mı konularında bilgi vermiş olduk. Diğer bir içeriğimiz olan Disney Plus ses gelmiyor adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın