Disney Plus Fake Story 2022

Disney Plus fake story, Disney Plus fake hikaye, Disney Plus instagram fake story gibi başlıklarda ziyaretçilerimiz bizlere çok fazla soru sormakta. Ziyaretçilerimizin bu merakını giderebilmek amacıyla bu içeriğimizi oluşturmuş olduk. Disney Plus fake story konusunda bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir.

Disney Plus veya diğer adıyla Disney+ uygulaması 14 Haziran 2022 tarihinde hayatımıza girmiş oldu. Hayatımıza girdiği günden bu yana yoğun bir ilgiyle karşılaşan Disney+ uygulaması çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Hali hazırda Disney+ uygulaması da Türkiye’de popüler hale geldi ve milyonlarca kullanıcının Instagram gibi platformlarda hikayelerini paylaşması fazlasıyla gündeme geldi. Eğer Disney+ fake story konusunda yardıma ihtiyacınız bulunuyorsa Disney Plus fake storyleri aşağıdan bulabilirsiniz.

Disney Plus Nedir?

Disney Plus bir video izleme platformudur. İçerisinde binlerce içeriği bulabileceğiniz Disney+ uygulamasında binlerce film, dizi ve tv programı bulunmaktadır. Disney imzalı yapımlar, Marvel yapımları, National Geographic içerikleri gibi bir çok içeriği bulabileceğiniz Disney+ uygulamasında aylık kayıt ücreti 34,99 TL iken yıllık kayıt ücreti 349,99 TL’dir. Aylık satın almak yerine yıllık satın almanız sizi çok daha karlı hale getirecektir. Çünkü yıllık satın aldığınızda 1 aylık gibi bir süre size hediye edilmiş oluyor.

Bilgi: Eğer Disney+ uygulamasına kayıt olmak istiyorsanız Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus Fake Story 2022

Disney Plus için Instagram’da, Twitter’da veya Facebook’da kullanabileceğiniz fake storyleri sizler için aşağıda paylaşıyoruz. Görselleri kullanarak Instagram hesabınıza hikaye atabilir, postlar atabilir ve sizi takip eden kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Bilgi: Galeri özelliğinde paylaştık tüm fotoğrafları. Üzerlerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilir ve kaydedebilirsiniz. Kaydettikten sonra Instagram hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Diğer içeriğimiz olan Disney Plus APK adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.