Disney Plus APK Güncel 2024

Disney+ veya diğer adıyla Disney Plus’ın ülkemizde artık kullanılmaya başlamasıyla birlikte vatandaşlarımızda Disney Plus APK için indirme sitesi aramakta. Ziyaretçilerimizin Disney Plus APK ve Disney+ APK konusunda olan ihtiyacını giderebilmek amacıyla bu içeriğimizi oluşturduk.

Disney Plus veya diğer adıyla Disney+ bir çok dizi ve filmi izleyebileceğin geniş çaplı video platformudur. Netflix’e benzer yapısıyla ortaya çıkan Disney Plus; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve benzeri olan içerikler içerisinde barındırmaktadır.

disney plus apk indir

Disney Plus Nedir?

Disney plus’un yep yeni uygulaması olan Disney Plus veya diğer adıyla Disney+ bir video izleme platformudur. Marvel, Star Wars ve Disney içeriklerini bulabileceğiniz Disney+ hiçbir platformda bulamayacağınız orijinal içerikleri, gişe filmlerini ve dizi, programları, belgeselleri içerir. Disney+’da üyelik oluşturarak tüm bu içeriklerin her birisini izlemeye başlayabilirsiniz.

Disney Plus Özellikleri

Disney+ yani plus aranılandan çok daha fazla içerik ve özellik bulunmaktadır. Netflix’e benzer yapısıyla ortaya çıkan Disney Plus’ta yok yok diyebiliriz. Disney Plus özelliklerini sizler için aşağıda listeledik.

 • Tüm orijinal içerikler, gişe filmleri, diziler, programlar, kısa içerikler ve belgeselleri standart üyelikle izleyebilirsiniz.
 • 10 adet cihaz ekleyebilir ve 7 ayrı profille Disney Plus’u kullanabilirsiniz.
 • Hiçbir ek ücret ödemeye gerek olmadan tüm içerikleri 4K UHD çözünürlük ile birlikte Dolby Vision, Dolby Atmos desteğiyle izleyebilirsiniz.
 • Çocuk profilleri oluşturabilirsiniz.
 • Aynı anda 4 farklı ekranda izleme özelliğini aktif edebilirsiniz.
 • Sanal izleme partileri oluşturabilir ve arkadaşlarınızla GroupWatch özelliği sayesinde aynı içeriği aynı anda izleyebilirsiniz.

Disney Plus İçerikleri

Disney Plus için oluşturulan içerikleri aşağıdan bulabilirsiniz. Liste halinde tüm Disney Plus içeriklerini sizlere paylaştık.

 • Marvel
 • Star Wars
 • Disney İmzalı İçerikler
 • Pixar
 • National Geographic içerikleri
 • Klasik diziler
 • Pam & Tommy, How I Met Your Father, High Fidelity, The Dropout gibi içerikler
 • Ödüllü filmler
 • Yerli yapımlar

Disney Plus Premium APK Nedir? Özellikleri

Disney Plus Premium APK dosyası sayesinde Disney Plus’un tüm içeriklerini kilitsiz bir şekilde donmadan izleyebilirsiniz. Yani Disney Plus Premium Apk dosyası Disney Plus veya diğer adıyla Disney+’da olan tüm içerikleri kesintisiz, sınırsız, sorunsuz bir şekilde izlemenize olanak sağlar.

Disney Plus Premium APK Özellikleri
 • Kesintisiz bir şekilde tüm içerikleri izleyebilirsiniz.
 • Sınırsız bir şekilde tüm içerikleri izleyebilirsiniz.
 • Kilitsiz olduğu için tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.
 • 4K HDR izleme avantajına sahip olabilirsiniz.
 • Ülke sınırı olmadan tüm ülkelerin dizilerini, filmlerini izleyebilirsiniz.
 • Televizyona sorunsuz bir şekilde Disney+ uygulamasını bağlayabilirsiniz.

Disney Plus Apk İndir

Disney Plus APK dosyasını indirmek için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz. Link aracılığıyla indireceğiniz Disney Plus APK dosyası sizi direk Disney’in resmi internet sitesine veya uygulamasına yönlendirecektir. Uygulama üzerinde hızlı bir şekilde kayıt oluşturabilir ve hemen tüm merak ettiğiniz içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz. Disney Plus APK dosyası aşağıdadır.

WebsiteDisney+
Link DurumuÇalışıyor 🟢
Son KontrolBugün
Disney Plus Premium APKİndir(Tıklayın)

Disney Plus İndirim Kodu

Disney Plus 12 ay izle, 10 ay öde şeklinde bazı kampanyalar sunuyor. Sizlerde Disney Plus indirim kodu veya Disney Plus indirim kuponu sayesinde bu avantajdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Disney Plus indirim kuponu için aşağıdaki linke tıklayarak diğer içeriğimize göz atmanız gerekmektedir.

Disney Plus Kaç TL

Disney Plus hızlı bir şekilde ülkemizde yaygınlaşıyorken bir yandan da insanlarımız Disney Plus kaç TL?, Disney Plus fiyatı ne kadar?, Disney Plus ne kadar? Gibi soruları bizlere sormaktadır. Bizlerde bu soruların cevabını ziyaretçilerimize aşağıda verdik.

Disney Plus Üyelik Ücreti

Aylık veya yıllık ödeme yapabilme imkanına sahipsiniz. Standart üyelik fiyatı aşağıdaki gibidir.

 • Aylık Disney Plus Üyelik Ücreti – 34,99 TL
 • Yıllık Disney Plus Üyelik Ücreti – 349,90 TL

Aylığa göre yıllık Disney Plus standart üyelik almanız çok daha karlı olacaktır. Çünkü aylık fiyatlandırmada 34,99 TL iken yıllık fiyatlandırma %15 indirimle 349,90 TL’e sizin oluyor.

Disney Plus Giriş Adresi

Disney Plus’a hızlı bir şekilde giriş yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz. Link Disney Plus’un resmi internet sitesine sizleri götürecektir.

Disney Plus Videoları

Disney Plus hakkında daha fazla videoya, içeriğe ve bilgiye ulaşabilmeniz adına aşağıda sizlere Youtube videoları paylaştık. Disney Plus Türkiye konusunda sizlere aşağıdaki videolar çok daha kaliteli ve detaylı bilgiler sunacaktır.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimiz sizlere Disney Plus APK, Disney Plus ne kadar, Disney Plus giriş, Disney Plus üyelik, Disney Plus içerikleri konusunda bilgi vermiş oldu. Dilerseniz bir diğer içeriğimiz olan Open English Fiyat adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Şunlara da bakabilirsiniz;

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın