Open English Fiyat 2024

Open English ile İngilizce öğrenmek isteyen kişiler Open English fiyat konusunda araştırmalar yapıyor fakat tam anlamıyla doğru bir bilgiye ulaşamıyorlar. Open English fiyat ve diğer bilgilerin her birisi için bugün sizlere detaylı bir şekilde araştırma yaparak Open English fiyatı, Open English Fiyatları konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Open English firması ile İngilizce öğrenmek isterseniz Open English’e vermeniz gereken bir ücret vardır. Birden fazla kullanıcı ile birden fazla ders aracılığı sayesinde Open English’de İngilizce öğrenebilmeniz oldukça kolaydır. Son zamanlarda karşımıza çok sık bir şekilde çıkan Open English ile sizlerde hem İngilizce öğrenmek isterseniz hem de İngilizceyi zevkli hale getirmek isterseniz bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir.

Open English İngilizce Kurs Ücretleri 2024

Open English yıllardır ülkemizde var olan ve bugüne kadar tüm Dünya çapında milyonlarca kişiye İngilizce eğitimi veren bir ücretli eğitim kurumudur. İngilizcenin artık zorunlu bir gereksinim haline gelmesiyle birlikte insanlarda İngilizce öğrenebilmek için çeşitli kurslara başvuru yapıyor ve bu sayede İngilizce seviyelerini geliştirmiş oluyorlar. Tüm Dünya’nın ortak dil olarak kabul ettiği İngilizce dilini siz neden öğrenmeyesiniz ki? İngilizce kurs ücretleri, İngilizce dil kursu fiyatları konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Open English fiyat adlı bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

open english fiyat

Open English Nedir?

Open English son zamanlarda çok sık bir şekilde karşımıza çıkıyor ve neredeyse her platformda reklamlarını görüyoruz. Özellikle Youtube’da Open English reklamlarına çok sık bir şekilde denk gelebilirsiniz. Tüm Dünya’da hizmetlerini sunan Open English bir İngilizce ders anlatım, İngilizce dil kursu programıdır.

Profesyonel bir şekilde İngilizce dilinizi geliştirmek isterseniz Open English hem sizlere uygun fiyatlara hem birden fazla avantaj ile yardımcı olabilir. Open English, özel çevrimiçi İngilizce dil kursu olarak hizmetlerini sunuyorken bu İngilizce dil eğitimi kursu ilk olarak 2006 yılında faaliyete girmiştir. Venezuela’da hizmetlerini sunmaya başlayan Open English, 2014 yılında bulunduğu ülkede 100.000’den fazla öğrenciye İngilizce dil eğitimi vererek büyük bir ağa ulaşmıştır. Günümüzde ise Open English’in 1 milyondan fazla öğrencisi ile birlikte binlerce İngilizce dil eğitimi kursu bulunmaktadır. Sayısız memnuniyet dolu öğrenci kapasitesine sahip olan Open English 2009 yılında Venezuela’dan taşınarak Miami, Florida’da hizmet sunmaya devam etmiştir. İlk açıldığında 69 milyon dolar servete sahip olan şirketin daha sonrasında VC fonu olarak adlandırılan fondan 120 milyon dolar yatırım aldığı bilinmektedir.

Open English Türkiye

Open English Türkiye takımı ilk olarak 2016 yılında Ali İhsan Varol’un Open English Türkiye reklamlarında oynaması ile ortaya çıkmıştır. Sayısız memnuniyete sahip olan şirketin Türkiye takımında da oldukça profesyonel bir ekibi ile birlikte oldukça başarılı öğretmenleri bulunmaktadır. Şu anda aktif bir şekilde Open English Türkiye openenglish.com.tr adresinde hizmet veriyor.

Open English Ücretli Mi?

Open English’e kayıt olmanız tamamen ücretsizdir fakat içerisindeki paketlerden, özelliklerden ve eğitimlerden yararlanabilmeniz için kayıt aşamasında vereceğiniz bilgiler ile size bir fiyatlandırma oluşturulması gerekir. Yani Eğitimlerden faydalanabilmeniz için Open English’e fiyat ödemeniz gerekir. Fakat Open English Türkiye takımı İngilizce dil eğitimlerini çok uçuk rakamlara vermektense müşterilerini memnuniyet seviyesine ulaştırmaya yönelik çabaları ile oldukça uygun fiyata hizmet sunmaktadır.

Open English Fiyat ve Ücretleri Nelerdir?

Open English’te tek bir fiyatlandırma bulunmamaktadır. Yani Open English fiyat konusunda yardım almak istiyorsanız Open English sizlere tek bir fiyatlandırma üzerinden yardımcı olamaz. Aksine Open English Türkiye sitesinde satın alabileceğiniz 2 farklı plan bulunmaktadır. Bu planlar standart ve Premium plan olarak 2’ye ayrılmaktadır. Standart ve Premium Plan’ın ortak özelliklerini sizlere aşağıda listeledik.

 • Kişiselleştirilmiş çalışma alanı
 • Günde 24 saat erişim imkanı
 • Whatsapp ile ilerlemeyi takip edebilme
 • Ücretsiz seviye belirleme sınavı
 • Ana dili İngilizce olan öğretmenler
 • İngilizce haberler bölümü
 • Diksiyonunuzu geliştirmeye yönelik alıştırmalar ve videolar
 • Telaffuzunuzu mükemmelleştirmeye yönelik ses tanıma teknolojisine sahip araç
 • Anlık düzeltmeler
 • Sınırsız canlı grup dersleri
 • CEFR yöntemlerine dayanan 8 seviyeli eğitim
 • İnternetin olduğu her yerden erişim imkanı

Ortak paket özellikleri bu şekildedir. Fakat sizlere sunulacak olan paket içeriği çok daha farklı olabilir. Bu yüzden Open English Türkiye ile iletişime geçerek Open English fiyat konusunda çok daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

İçeriğimizin sonuna geldik. Bu içerik ile birlikte sizlerde Open English nedir, Open English Türkiye, Open English Fiyat konusunda bilgi sahibi olmuşsunuzdur diye umut ediyoruz. Dilerseniz Nasıl Gidilir içeriklerimize göz atarak sitemizde gezinebilirsiniz.

1.2/5 - 34 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın