Disney Plus GroupWatch Nasıl Yapılır 2022

Disney Plus GroupWatch nasıl yapılır, Disney Plus arkadaşlarla izleme veya farklı şekilde sorusu olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır. Disney Plus GroupWatch özelliği hakkında sizlere tüm detaylı bilgileri bu içeriğimizde aktarmış olacağız. Disney+ GroupWatch nasıl yapılır diyorsanız işte sizlere cevabı!

Disney çok kısa bir süre önce hayatımıza dahil olarak bizlere birden fazla film, dizi ve belgeseli sunmuş oldu. Uygun fiyata sahip olabileceğiniz Disney Plus’da sadece dizi, film veya belgesel izlemekle kalmıyor aynı zamanda izlediğinizi içerikleri diğer arkadaşlarınızla birlikte aynı anda izleme fırsatına da sahip olmuş oluyorsunuz. Netflix’in Party özelliğiyle aynı özelliklere sahip olan Disney Plus GroupWatch özelliği yakın arkadaşlarınızı, ailenizi veya diğer kişileri sanal ortamda film, dizi, belgesel izlemeniz için yardımcı olmuş oluyor.

Disney Plus Group Watch Nedir?

Disney Plus’da bir içeriği tek başınıza izlemek istemiyorsanız aynı anda farklı arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte sanal ortamda beraber izlemek istiyorsanız Disney Plus GroupWatch özelliğinden faydalanabilirsiniz. GroupWatch hiçbir senkronize sorununa meyil vermeden, kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde tüm ekranlarda yayınlanacaktır. Arkadaşınız, aileniz farklı bir yerde olsa da GroupWatch özelliği sayesinde içerikleri beraber izleyebilirsiniz.

disney plus groupwatch özelliği

Disney Plus GroupWatch’e Kaç Kişi Katılabilir?

Aynı anda GroupWatch özelliğini kullanabilecek kişi sayısı 7’dir. Aynı hesap üzerinden 4 farklı yayın yapılabilir. Yani aynı anda birden fazla kişiyle Disney Plus GroupWatch özelliğini sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Fakat PS4 veya Roku modellerinde bazı sorunlar meydana gelebilir. Telefon, tablet veya Web üzerinden sorunsuz bir şekilde 7 kişiyle GroupWatch özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Birisi Disney Plus GroupWatch’a Nasıl Davet Edilir?

Bir filmi, diziyi veya programı başka bir arkadaşınızla paylaşarak GroupWatch daveti oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  • Disneyplus.com’a gidin veya Disney+ mobil uygulamasını açın
  • GroupWatch’ta izlemek istediğiniz yapımı arayın
  • GroupWatch’u başlatmak için Yapım sayfasındaki GroupWatch simgesini seçin
  • Davet bağlantısını almak için GroupWatch odasında (+) Davet Et’i seçin
  • Davet bağlantısını kopyalayın veya paylaşmak için tercih ettiğiniz yöntemi seçin

Unutmayın; GroupWatch’a sadece oturum sahibi davet yapabilir. Yani davet edilen bir kişi başka bir kişiyi davet edemez. Davet sahibi başka bir kişiyi daha GroupWatch’a davet edebilir durumdadır.

YouTube video

Disney Plus GroupWatch’a Nasıl Katılabilirim?

Birisi sizi GroupWatch’a davet ediyorsa aşağıdaki yöntemleri kullanarak Disney Plus GroupWatch’a katılabilirsiniz.

  • Disney+ mobil uygulamasını açın veya DisneyPlus.com’a gidin ve profilinizi seçin
  • Katılmak istediğiniz GroupWatch’taki yapımı arayın
  • Yapım sayfasına gidin
  • GroupWatch simgesini ve Yayına Katıl’ı seçin

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus GroupWatch özelliğinden, Disney Plus GroupWatch nasıl katılınılır, Disney Plus GroupWatch Nasıl yapılır başlıklarında bilgi vermiş olduk. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus hesap ayarları adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın