Disney Plus Para İadesi Alma 2024

Disney Plus’da ne var merak ettiniz ve merakınızı giderdikten sonra üyeliğinizi iptal ederek para iadesi mi almak istiyorsunuz? O halde Disney Plus para iadesi, Disney Plus ücret iadesi alma içeriğimizi sizlere bu konuda detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Disney Plus içeriğiyle ve çıkışıyla Türkiye halkını derinden merak ettirdi. Birkaç gün içerisinde milyonlarca kişiye ulaşmayı başarabilen Disney Plus uygulaması milyonlarca üyelik ile milyonlarca lira para kazanmış oldu. Ne kadar para kazandığı bizi ilgilendirmiyor fakat Disney Plus’ta üyeliğiniz bulunuyorsa ve bu üyeliğinizi iptal ederek Disney Plus ücret iadesi, Disney+ para iadesi almak istiyorsanız aşağıda sizlere listelediğimiz yöntemleri kullanabilirsiniz.

disney plus para iadesi

Disney Plus Nedir?

Disney Plus, ücretli bir şekilde hizmet sunan ve bu ücretli hizmetiyle kullanıcılarına dizi, film, belgesel ve farklı şovlar izleten bir uygulamadır. Henüz Türkiye’de çok yeni olması ve binlerce içeriğe sahip olması Türkiye halkını derinden etkileyerek meraklandırdı. Disney Plus üyeliği satın alırsanız Marvel, Star Wars, Iron Man ve benzeri olan tüm içerikleri sorunsuz bir şekilde donmadan izleyebilirsiniz.

Disney Plus Kaç TL

Disney Plus kaç TL veya Disney Plus ne kadar şeklinde bizlere çok fazla soru gelmektedir. Disney Plus’ın 2 farklı fiyatlandırması bulunuyor fakat bu 2 ayrı fiyatlandırma 2 ayrı paket nedeniyle değildir. Aksine Disney+’da 2 ayrı fiyatlandırma ile tek paket bulunmaktadır. Bu paket aylık ve yıllık olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Paket fiyatlarını sizler için aşağıda paylaştık.

  • Disney Plus Aylık Ücreti 34,99 TL
  • Disney Plus Yıllık Ücreti 349,99 TL

Eğer aylık üyelik yerine yıllık üyelik satın alırsanız yaklaşık olarak 30 TL gibi bir fiyatla daha karlı halde Disney Plus üyeliği satın almış oluyorsunuz.

Disney Plus Üyeliği Satın Alma

Disney Plus üyeliği satın almak isterseniz Disney Plus’un resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Veya Android uygulamasını, iOS uygulamasını da telefonunuza yükleyerek yine kayıt olabilirsiniz.

Disney Plus Üyeliği İptal Etme

Disney Plus üyeliğinizi iptal etmek istiyorsunuz fakat nereden, nasıl iptal edeceğinizi bilmiyorsanız bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus üyelik iptali adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz. Diğer içeriğimizde Disney Plus üyeliği iptal etme konusunda sizlere detaylı bir şekilde bilgi paylaştık. Eğer o içeriğimizi okumak isterseniz aşağıya linkini bırakıyoruz, tıklayarak içeriğe gidebilirsiniz.

Disney Plus Para İadesi Alma

Disney Plus’a üye olduktan sonra üyeliğinizi iptal etme hakkınız elbette vardır. Fakat Disney Plus’ta ödenilen ücretler için kısmı ödemeler veya geriye kalan ödemeler şeklinde bir para iadesi yoktur. Üyeliğinizi iptal ederek yeni faturalandırmayı önleyebilir ve bu sayede paranızı iade alabilirsiniz.

Disney Plus Ön Kayıt Fark İadesi Alma

Eğer Disney Plus’a Disney Plus uygulaması çıkmadan önce ön kayıt yaptırdıysanız para iadesi yani aradaki farkı geri iade alabiliyorsunuz. Disney Plus çıkmadan önce Disney Plus’ın yıllık fiyatı 280 TL idi. Fakat çıktıktan sonra 349,99 TL oldu. Bu aradaki farkı almak için Disney Plus müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Disney Plus müşteri hizmetleri telefon numarası veya müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız help.disneyplus.com internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir.

Disney Plus para iadesi almak için Disney Plus’ta ki üyeliğinizi sonlandırmanız gerekir. Bunun için yukarıda sizlere söylediğimiz gibi Disney Plus üyelik iptali konusunu ziyaret etmeniz gerekir. Disney Plus üyelik iptali için sizlere aşağıya yeniden link bırakıyoruz.

Tüm para iadeleri veya ücret iadeleri banka koşullarınca 7 iş günü içerisinde olacaktır. Para iadesi talebi verdiyseniz 7 iş günü içerisinde paranız banka hesabınıza Disney+ tarafından yatırılmış olacaktır.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus para iadesi, Disney Plus ücret iadesi, Disney Plus üyelik iptali konularında bilgi vermiş olduk. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus Wifi Sorunu adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Disney Plus Para İadesi Alma 2024” üzerine 6 yorum
  1. İki ay geçti para iademi alamadım.. Bir numaraları bile yok. Müsteri hizmetleri die döndürüp dolaştırıp aynı yere geliyorsun. Bu ayda yatirmazlarsa tüketici derneği ve gerekli mercilere şikayette bulunacağım.

    Yanıtla
Yorum yapın