Disney Plus VPN: 5 Farklı Ücretsiz VPN 2024

Disney Plus VPN veya Disney Plus ücretsiz VPN, Disney Plus çalışan VPN arıyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir. Disney Plus artık Türkiye’de! Geçtiğimiz günlerde oldukça görkemli bir açılış ile yayın hayatına başlayan Disney Plus, pek çok farklı ülkede de yayınlanmaya devam ediyor. Aynı netflixte olduğu gibi yapılan anlaşmalar gereği, Disney Plus’ın tüm içerikleri tüm ülkelerde yayınlanmamaktadır. Bu sebeple yayın sorununu çözmek ve farklı ülkelerde oturum açmak için Disney Plus Vpn seçeneğini kullanabilirsiniz.

Disney Plus’ı Vpn ile kullanmanın iki nedeni bulunmaktadır. Biri Türkiye’de yayınlanmamış bir dizi yada filmi farkı bir lokasyondaymış gibi izleyebilmek için bir diğeri ise yurt dışında iken Türkiye’de izlemek istediğiniz dizi veya filmleri izleyebilmek için…

Her iki seçeneği de ücretsiz olarak VPN’lerle çözmek mümkündür. Yalnız VPN seçenekleri söz konusu olduğunda sınırları aşmak için bazı durumlarda hızınızın yavaş kalabileceğini de unutmayın. Özellikle yurt dışından Türkiye’ye doğru VPN kullanırken internet hızında bir sorun olmazken, Türkiye’den yurt dışına doğru VPN açtığınız zaman aralıklarla sorun olabilmektedir.

disney plus vpn

Disney Plus VPN İle Çalışır Mı?

Bu sorunun ülkeden ülkeye farklı cevapları olabilir. Disney Plus her ülkenin yayın haklarını ayrı ayrı almak durumunda kalabilir. Bu sebeple bir ürüne yada bir yayına ulaşmak istediğiniz de şu şekilde bir uyarı ile karşılaşmanız doğaldır: “Sorry, Disney+ is not available in your region.” Bu sizin bulunduğunuz bölgede o film yada dizinin yayınlanmadığı anlamına gelebilir. Bu sebeple yayın hakları sorununu aşmak için o bölgeden internete giriyor gibi görünmeniz gerekir. Şu an ki teknoloji ile VPN dışında bu sorunu çözmeniz hem mantıksız hem de pahalı olacaktır.

Başka bir deyiş ile Disney Plus’ın VPN ile çalıştığını ve aslında VPN’in bulunduğu coğrafyaya yada ülkeye göre farklı çözümler sunduğunu da belirtmek gerekmektedir.

Disney Plus hangi VPN ile izlenir?

İlk olarak Bir Surfshark VPN sunucusuna bağlanın ve Disney Plus’ı izleyin. Cihazınıza VPN uygulaması yükleyemiyorsanız panik apmanıza gerek yok Smart DNS’yi kullanabilir veya yönlendiricinizde VPN kurulumu yapabilirsiniz.

Disney Plus VPN İle Nasıl İzlenir?

Öncelikle yazımızın son kısmında farklı VPN seçeneklerine yer vereceğimizi belirtmek isteriz. Yalnız daha öncesinde VPN nedir? Nasıl bağlanılır? Gibi soruların da cevabına yer verelim istedik. VPN Nedir? bu sorunun cevabını şu şekilde vermek mümkündür. Her, bilgisayar yada akıllı cihaz internete bir ip adresi ile giriş yapar. Bu ip adresi sizin internete nereden bağlandığınız hakkında da ipuçları verecektir.

Disney Plus gibi şirketler bölgesel bazda lisans anlaşması yaptıkları için bir ürünün izlenmesi yada gösterilmesi için bölgesel bazda özelliklere yer verirler. Başka bir deyiş ile Türkiye’den internete bağlanmayı tercih ettiyseniz, sadece ve sadece Türkiye’de yayın haklarına müsaade edilen ürünleri seyredebilirsiniz. Oysa ki, Almanya’da  yada farklı bir ülkede ön gösterimi yapılan başka bir belgesel – çizgi film yada filmi oradan bağlanmış olsaydınız rahatlıkla izleyebilirdiniz. Bu da VPN’in gerekli olduğu anlamına gelmektedir.

VPNler sizin ip adresini gizleyerek ve başka bir adresten bağlanıyormuşunuz gibi göstererek farklı lokasyonlardan köprü kurar. Örneğin Almanya üzerinden Disney + izlemek istediğinizi varsayalım. Disney Plus Vpn’i Almanya üzerinden kurarak bağlantınızı oradan sağlamanız mümkün olmaktadır.

VPN hizmeti söz konusu olduğunda onlarca farklı ücretli yada ücretsiz seçenek bulmak mümkündür. Özellikle ücretli VPN çok büyük bir sektör halini almıştır. Farklı lokasyonlar üzerinden yüzlerce farklı cihaz aracılığıyla ip takılmasına yakalanmadan Disney ile ilgili içeriklere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Disney Plus Ücretsiz VPN

Farklı VPN seçenekleri hakkında oldukça detaylı bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Özellikle Disney Plus son derece ayrıcalıklı ve kaliteli bir seçenek olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bizim Disney Plus ücretsiz VPN seçenekleri söz konusu olduğunda ilk olarak önereceğimiz şirket ExpressVPN’dir.

Express VPN hakkında

Ücretsiz bir versiyonu bulunsa da, aslında ücretli olarak hizmet sunan bir vpn hizmetidir. Hali hazırda dünya üzerinde en ayrıcalıklı ve en kaliteli VPN hizmeti sunan firma dendiğinde ilk olarak akıllara Express VPN gelir.

Sürekli olarak çalışan ve etkili bir bağlantı sunan bir VPN markasıdır. Güvenliğinize %100 önem gösterir. Bu sebeple farklı bir lokasyondan bağlanmanız gerektiğinde de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Express VPN dünyanın 90’ın üzerinde noktasından bağlantı yapmanıza olanak sağlar. Bu sebeple gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Nord VPN Hakkında

Dünya üzerinde en fazla tercih edilen VPNlerden bir tanesidir. Hali hazırda BuzzFeed, Forbes, TEDX ve hatta BBC’de aktif olarak Nord VPN ürünlerinden destek almaktadır. Yalnız aynı Express VPN’de olduğu gibi Nord VPN’de ücretli olarak ürünlerini pazarlayan bir vpn olarak dikkat çeker. Nord VPN’in iki senelik planında indirim olduğunu ve daha ekonomik satın almak için deneyebileceğinizi de hatırlatalım. Aynı zamanda 30 günlük para iadesi garantisi de sunar.

Nord VPN İndir

Disney Plus Çalışan VPN

Şimdiye kadar iki farklı vpn seçeneğinden bahsettik. Bu iki seçeneğinde ücretli sürümleri bulunuyor olsa da temelde ikisi de ücretli vpn hizmetleri olarak bilinirler. Şimdi de sırada ücretsiz vpnler hakkında bilgi vermek var. Kısaca bu VPN lerin bazılarında hız kesintisi, bazılarında da günlük limit olduğunu belirtmekte fayda var.

Hotspot Shield – Disney Plus VPN

Sadece Disney+ kullanacaksanız fazlasıyla yeterli bir VPN seçeneği olarak dikkat çeker. Aynı zamanda en üst düzey güvenlik önlemine sahip vpn firmaları arasında yer aldığını da belirtmiş olalım.

Hotspod Shield VPN İndir

TunnelBear – Disney+ Ücretsiz VPN

Bir program kurmanız gerekiyor. Ortalama olarak 20 farklı ülkede kullanım kolaylığı sağlıyor. Ücretsiz kullanımda ne yazık ki aylık 500 mb ile sınırlı olduğu için uzun soluklu bir seyir keyfi vermiyor.

TunnelBear VPN İndir

Speedify – Disney Plus VPN

Performans söz konusu olduğunda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 50 farklı ülke seçeneği bulunuyor. Aynı zamanda ücretsiz modu ile otuz günlük kullanımda 5 gb veri hakkınız bulunuyor. Ayda birkaç bölüm dizi izleyecekseniz fazlasıyla yeterli olacaktır.

Speedify VPN İndir

Windscribe – Disney Plus VPN Programı

Bizim tavsiye ettiğimiz VPN firması olarak Windscribe ilk sırada yer alır. 20 farklı ülkede sunucuları bulunduğu için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Aynı zamanda her kullanıcıya 10 gb veri hakkı sunduğu için istediğiniz Disney Plus dizisini de rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Windscribe VPN İndir

Disney Plus Nedir

Disney Plus dünyada onlarca farklı ülkede hizmet veren yeni nesil dijital yayıncılık hizmetidir. Temelde bazı farklılıkları olsa da Netflix ve Blutv gibi platformlarla aynı mantıkta hizmet verir. Disney’in hali hazırda patent hakları bakımından pek çok farklı dizi ve film ile yayın anlaşması bulunur. Bunlardan bazılarını ise kendi şirketleri bünyesinde tuttukları için pazara bir sıfır önde giriş yaptıklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Pek çok anlamda Disney Plus hem ayrıcalıklı hem de kaliteli bir seçenek olarak ön plana çıkar. İyi zaman geçirmek, kaliteli çizgi film – dizi – film ve belgeselleri izlemek istiyorsanız Disney Plus’tan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Türkiye’de yeni yayın hayatına başlamış olsa da oldukça ayrıcalıklı pek çok ürün ve hizmet ile ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Disney Plus Üyelik Ücreti

Disney Plus’ta farklı yayın paketleri bulunmaz. Sadece ana paket aylık ve yıllık olarak satılır. Eğer yıllık olarak satın almak isterseniz iki aylık kısmını ödemezsiniz. Kısaca şu şekilde açıklamak yanlış olmayacaktır.

  • Aylık olarak satın almak isterseniz ödeyeceğiniz tutar: 34,99 TL olurken
  • Yıllık olarak satın almak isterseniz de ödeyeceğiniz tutar: 349,90 TL olacaktır. Bu sayede iki ay eksik ödemiş olursunuz.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus ücretsiz VPN, Disney Plus VPN, Disney Plus çalışan VPN konularında yardımcı olmuş olduk. Bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus Ücretsiz Hesaplar adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın