Dudullu Tepesi Nasıl Gidilir

Dudullu Tepesi Nerede, Dudullu Tepesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Dudullu Tepesi Nerede

Dudullu Tepesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yukarı Dudullu, Dudullu Tepesi, Osmangazi Korusu, 34775 Dudullu/Ümraniye/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dudullu Tepesi Nasıl Gidilir

Dudullu Tepesi nasıl gidilir, Dudullu Tepesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Dudullu Tepesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

14A Kadıköy / Rıhtım Peron Yönü
19D Üstbostancı
11P Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
14AK Kadıköy
14CE Kadıköy
14ES Sarıgazi Garajı
14T Kozyatağı Metro / Kartal Yönü
14TM Cevizli Peronlar
14YE Yavuztürk Siteler
14ÇK Kadıköy
14ŞB Kadıköy
15SD Bayraktar Bulvarı / Üsküdar Yönü
19ES Kadıköy
19S Kadıköy
19SB Üstbostancı
20D Kadıköy
131T Estergon Caddesi

Dudullu Tepesi En Yakın Otobüs Durakları

Yukarı Dudullu / Kadıköy Yönü 5 dk yürüme

 

Dudullu Tepesi Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın