Dünya Kupası Tahmin Oyunu (Gerçek Oyun)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Dünya kupası tahmin oyunu konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Dünya kupası tahmin oyunu konusunda doğru ve gerçek oyunu nereden oynayabileceğinizi gösterdik. Aynı zamanda Dünya kupası tahmin oyunu 2022 başlığında da farklı bilgiler aktardık.

Katar’da düzenlenecek olan Katar Dünya kupasında kimin şampiyon olarak Dünya kupasını alabileceğini tahmin etmek için oynayabileceğiniz Dünya kupası tahmin oyunu bulunuyor. Dünya kupası tahmin oyununu yani simülatör oyunu oynayarak sizde tahmininizi yapabilir ve Dünya kupasını alan takımı seçebilirsiniz. Haritayı çıkartarak Dünya kupasını kazanan takımı bulmak için FIFA’nın Dünya kupası tahminci oyununu oynamak için aşağıdaki bilgileri okuyun.

Katar Dünya Kupası Tahmin Oyunu

Katar Dünya Kupası Tahmin Oyunu

Katar 2023 Dünya kupasında hangi takım şampiyon olacak veya gruplardan hangi takımlar çıkacak? Maç sonuçları nasıl olacak? Gibi tahminlerinizi yürütmek için FIFA’nın internet sitesinde simülatör yer alıyor. Bu simülatör yukarıda da yer aldığı gibi maç sonu tahminlerinizi yapabileceğiniz aynı zamanda Dünya kupasını kimin kazanacağını tahmin edebileceğiniz gelişmiş bir oyun. Aynı oyunu isterseniz World Soccer Talk’ın internet sitesinden de oynayabilirsiniz.

Dünya kupasının ilk maçı 20 Kasım 2023, tarihinde Pazar günü oynanacaktır.

İlk maç 20 Kasım 2022 tarihinde oynanacağı için şu an FIFA’nın internet sitesinde aktif bir şekilde oyunu oynayamadığınızı tahmin etmekteyiz. Lakin oyunu oynamak için World Soccer Talk’ın veya daha iyi bir oynanış için WorldCUP – Predict internet sitesini kullanmanız daha doğru olacaktır.

Dünya Kupası Kaç Yılda Bir Yapılır?

Dünya kupası maçları 4 yılda bir yapılmaktadır.

Katar Dünya Kupası Ne Zaman?

Katar’da büyük bir sevinçle oynanması beklenen Katar Dünya kupasının 20 Kasım – 18 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Bu sevince tüm Dünya’dan insanlar katılabilecek ve Katar şu anda Dünya kupası finali için stadyumunu amansız bir şekilde güzelleştirmeye, tüm insanlığa doğru bir şekilde heyecan verebilmesi için geliştirmelere devam ediyor.

Katar Dünya Kupasında Kaç Takım Var?

Düzenlenecek olan Dünya kupası etkinliğine 32 takım katılacaktır. Katar, Dünya kupasına ev sahipliği yaptığı için direkt olarak garantili katılma hakkına sahiptir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

4.4/5 - 7 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Dünya Kupası Tahmin Oyunu (Gerçek Oyun)” üzerine 3 yorum
Yorum yapın