Dünya Kupası Tahmin Oyunu (Gerçek Oyun)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Dünya kupası tahmin oyunu konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Dünya kupası tahmin oyunu konusunda doğru ve gerçek oyunu nereden oynayabileceğinizi gösterdik. Aynı zamanda Dünya kupası tahmin oyunu 2022 başlığında da farklı bilgiler aktardık.

Katar’da düzenlenecek olan Katar Dünya kupasında kimin şampiyon olarak Dünya kupasını alabileceğini tahmin etmek için oynayabileceğiniz Dünya kupası tahmin oyunu bulunuyor. Dünya kupası tahmin oyununu yani simülatör oyunu oynayarak sizde tahmininizi yapabilir ve Dünya kupasını alan takımı seçebilirsiniz. Haritayı çıkartarak Dünya kupasını kazanan takımı bulmak için FIFA’nın Dünya kupası tahminci oyununu oynamak için aşağıdaki bilgileri okuyun.

Katar Dünya Kupası Tahmin Oyunu

Katar Dünya Kupası Tahmin Oyunu

Katar 2022 Dünya kupasında hangi takım şampiyon olacak veya gruplardan hangi takımlar çıkacak? Maç sonuçları nasıl olacak? Gibi tahminlerinizi yürütmek için FIFA’nın internet sitesinde simülatör yer alıyor. Bu simülatör yukarıda da yer aldığı gibi maç sonu tahminlerinizi yapabileceğiniz aynı zamanda Dünya kupasını kimin kazanacağını tahmin edebileceğiniz gelişmiş bir oyun. Aynı oyunu isterseniz World Soccer Talk’ın internet sitesinden de oynayabilirsiniz.

Dünya kupasının ilk maçı 20 Kasım 2022, Pazar günü oynanacaktır.

İlk maç 20 Kasım 2022 tarihinde oynanacağı için şu an FIFA’nın internet sitesinde aktif bir şekilde oyunu oynayamadığınızı tahmin etmekteyiz. Lakin oyunu oynamak için World Soccer Talk’ın veya daha iyi bir oynanış için WorldCUP – Predict internet sitesini kullanmanız daha doğru olacaktır.

Katar Dünya Kupası Ne Zaman?

Katar’da büyük bir sevinçle oynanması beklenen Katar Dünya kupasının 20 Kasım – 18 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Bu sevince tüm Dünya’dan insanlar katılabilecek ve Katar şu anda Dünya kupası finali için stadyumunu amansız bir şekilde güzelleştirmeye, tüm insanlığa doğru bir şekilde heyecan verebilmesi için geliştirmelere devam ediyor.

Katar Dünya Kupasında Kaç Takım Var?

Düzenlenecek olan Dünya kupası etkinliğine 32 takım katılacaktır. Katar, Dünya kupasına ev sahipliği yaptığı için direkt olarak garantili katılma hakkına sahiptir.

YouTube video
YouTube video

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın