Eba’dan Nasıl Puan Kazanılır?

Eba’dan nasıl puan kazanılır? Sorusu, özellikle EBA sistemini kullanan öğrenciler tarafından oldukça merak edilmekte ve bu sistemde puan kazanmak için ne yapmaları gerektiğini öğrenmek istemektedirler.

YouTube video

Öğrenciler, EBA’dan iki farklı şekilde puan kazanabilmektedir. Bunlardan ilki, EBA duvar sekmesinde paylaşım yaparak diğer EBA kullanıcıları ile etkileşime girmek ve EBA’ya katkı vermektir. Bu paylaşımlar sayesinde öğrenciler kolayca puan kazanabilmektedir.

Bir diğer yöntem ise, EBA sayfasında yer alan ödevleri tamamlamak ve aynı zamanda sistemde yer alan soruları çözmektir. Bunları yerine getiren öğrenciler EBA puanı kazanabilmekte ve kazandıkları bu puanı öğrenci profillerinde görebilmektedir.

Ebada puan nasıl yükseltilir öğrenci? Sorusuna da yanıt olarak verdiğimiz bu iki yöntem sayesinde kısa sürede çok iyi bir EBA puanına sahip olabilirsiniz.

Eba’da Puan Kazanma Öğretmen

EBA’da yer alan puan sistemi, yalnızca öğrenciler için değil öğretmenler için de mevcuttur ve öğretmenler de bu sistem üzerinden belirli görevleri yerine getirerek puan kazanabilmektedir. Eba’da puan kazanma öğretmen için çeşitli şekillerde ve çeşitli puan ödülleriyle gerçekleşebilmektedir. Bunlar ise şöyledir;

  1. EBA’ya her gün giriş yapma: 1 puan
  2. Okuldaki tüm şubeleri kendine ekleme: 5 puan
  3. Şube raporları: 1 puan
  4. Çalışma gönderme: 4 puan
  5. Çalışmaları listeye ekleme: 4 puan
  6. Ders akışları: 4 puan
  7. Mesleki gelişim: 4 puan
  8. Öğrenci portfolyosuna katkıda bulunma: 2 puan

Olarak belirlenmiştir ve tüm bu işlemler ile öğretmenler EBA puanlarını yükseltebilmekte ve toplam puanlarını EBA öğretmen profillerinde görüntüleyebilmektedir.

Eba’dan Nasıl Puan Kazanılır
Eba’dan Nasıl Puan Kazanılır

Eba’da Üyelere Nasıl Bakılır

Eba’da profil resminin üzerine tıklıyoruz.
Ebaya giriş yap ve girin.
Gruplara girin.
Gruplarda sınıfım var oraya girin .
Üyelere girin
Orda sınıftaki kişileri ve öğretmenleri görebilirsiniz.
Bir sınıf üyesine girdiğin zaman okulda ve sınıfta kaçıncı olduğunu görebilirsiniz.

Eba’da Puan Kazanma Hilesi Öğrenci

Eba’da puan kazanma hilesi öğrenci kullanıcılar tarafından oldukça merak edilirken, EBA sistemi için herhangi bir puan kazanma hilesi bulunmamaktadır. Telefonda EBA puan hilesi özellikle bu konuda sıkça araştırılırken, kolay bir şekilde EBA puanı kazanmak isteyen öğrenciler, EBA puan hilesi uygulaması olup olmadığını oldukça merak etmektedir.

Bu tarz uygulamalar bulunsa da bu uygulamalar herhangi bir işe yaramamakta ve hile ile EBA puanı kazanılamamaktadır. Bunun için EBA’ya her gün giriş yapmak ve EBA’da bulunan tüm görevleri yapmak gerekmektedir.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Yorum yapın