Emaar Avm Nerede Ve Nasıl Gidilir

Emaar Avm Nasıl Gidilir?

Hızlı bir şekilde Emar avm nasıl gidilir? Sorusunun cevabını mı arıyorsunuz? İstanbul’un en büyük ve en ayrıcalıklı alışveriş merkezleri arasında sayılan Emaar Avm yol tarifine buradan detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu alışveriş merkezine çoğunluğu Kadıköy ve Ümraniyeden olmak üzere pek çok farklı ulaşım yöntemi ile ulaşmak mümkündür.

Emaar Alışveriş Merkezi, içerisinde çok büyü bir akvaryum bulunduran son derece yenilikçi ve büyük bir alışveriş merkezidir. Alışveriş merkezinde çok farklı markaların pek çok ürünü yer aldığı için bu ürün seçeneklerine hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır.

Aynı zamanda alışveriş merkezinin içerisinde çok büyük bir kaydırak, illüzyon müzesi gibi birden fazla gezilecek yerlerde bulunur.

Emaar Nerede Nasıl Gidilir?

Bu alışveriş merkezi Üsküdar Libadiye caddesi üzerinde bulunmaktadır. Ulaşmak için metro, metrobüs, otobüs, dolmuş gibi ulaşım yöntemini kullanarak alışveriş merkezine ulaşmak mümkün olmaktadır.

Anadolu Yakasından Emaar Avm’ye Nasıl Gidilir

Öncelikle buraya ulaşmak için Kadıköy rıhtımdan 14ES, 8E, 15BK, 15ÇK, 14B ve 14DK numaralı otobüslere binebilirsiniz. Bu otobüslere bindiğiniz zaman inmeniz gereken durak Mobilyacılar Çarşısı durağıdır.

Metro İle Emaar Avm’ye Nasıl Giderim?

Dilerseniz metro hattını kullanarak da hızlı bir şekilde buraya ulaşabilirsiniz. Öncelikle Üsküdar – Çekmeköy metrosuna binin ve Bulgurlu durağında inin. Sonrasında ise 15 BK – 14ES – 14B ve 8E numaralı otobüslerden birine binerek Mobilyacılar Çarşısı durağında inebilirsiniz.

Ümraniyeden Emaar Avm’ye Nasıl Gidilir?

Ümraniye’den Emaar Avm’ye gitmek için, 14ES ve 14B numaralı otobüslere binmeniz yeterli olacaktır. Yine Emaar Avm’nin hemen yanında bulunan Mobilyacılar Çarşısı durağında inebilirsiniz.

Taksimden Emaar Avmye Nasıl Giderim

Eğer Taksimden doğrudan Emaar avmye gitmek istiyorsanız bu sefer 129T numaralı otobüsü kullanabilirsiniz. Bu otobüste pek çok otobüste olduğu gibi Mobilyacılar çarşısı durağından geçerek sizi Emaar Avm’ye ulaştıracaktır.

Yakınından Geçen Otobüs ve Tren Hatları

Marmaray (Ataköy – Pendik ve Halkalı – Gebze) hatları

Metro: M4 hattı

Minibüs hattı: C66 ve C71

Duraktan geçen tüm otobüslerin numaraları ise şu şekildedir: 8E, 9K, 11E, 14B, 14DK, 14ES, 15BK, 15CA, 15ÇK, 15SK, 15TK, 15YK, 129T

Tüm bu araçları tercih ederek Emaar Avm’ye ulaşabilirsiniz. Emaar Avm son derece merkezi bir konumda yer aldığı için ulaşım konusunda İstanbul genelinde en az zorluk çekilen noktalardan bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın