Eminönü

Her Anadolu kentinde tüm yollar nasıl Cumhuriyet caddesine çıkıyorsa, İstanbul’da da tüm yollar kesinlikle Eminönü ve meydanına çıkar.

Eminönü Nerededir?

Eminönü İstanbul’da yer almakta olup, bu büyük şehrin en çok bilinen bölgesi ve aynı zamanda en fazla yerli ve yabancı ziyaretçi çeken bölümüdür. İstanbul’a gelen hemen herkes bir kez mutlaka Eminönü’ne gelip balık yemiştir.

Eminönü Nasıl Gidilir?

İstanbul’da bulunduğunuz yerde yer alan dolmuş, otobüs, metrobüs ya da metro gibi herhangi bir ulaşım aracına bindiğinizde mutlaka Eminönü’nden geçer. Orada inmek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Anadolu yakasında oturanlar ise örneğin Beykoz, Bostancı, İstinye, Kadıköy, Karaköy gibi yerlerde bulunuyorsanız deniz ulaşımıyla Eminönü’ne çok kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

Eminönü Nerede, Nasıl Gidilir?
Eminönü Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın