Erciş

Erciş ilçesi, Van’ın büyük ilçesidir ve aynı zamanda Van’dan 100 km mesafede bulunmaktadır. Van’da Erciş’e Nasıl Gidilir & Yol Tarifi ve bilet ücretleri hakkına yazmak istiyoruz.

Erciş Nasıl Gidilir

Van Erciş Arası Kaç Km
100 km (Trafik yoğunluğuna ve yol durumuna göre kendi aracınızla 1 saat – otobüs ya da minibüsle 1 saat 20 dakika sürüyor)
Van’dan Erciş’e Nasıl Gidilir
Van’dan Erciş ilçesine Şehirler arası otobüslerle gidebileceğiniz gibi , Erciş minibüsleri ya da kendi aracınızla gidebilirsiniz. Otobüs ve minibüslerin fiyatı kişi başı 10 liradır. Erciş minibüsleri ise Van Beşyol meydanının 100 metre aşağısından kalkmaktadır. İlçe minibüsleri durağından kalkmaktadırlar.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Erciş” üzerine bir yorum
Yorum yapın