Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası (Çok Etkili)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde erkeği deli divane aşık etme duası konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte ziyaretçilerimize erkeği deli divane aşık etmesi duası nedir? Sorusunun cevabını vereceğiz. Aynı zamanda birin kendine deli divane aşık etme duası konusunda da farklı bir duayı da paylaşmış olacağız.

Platonik bir aşk yaşamak gerçekten çok zor… Platonik aşıklar ne yapsalar karşısındaki kişiye kendilerini belli edemezler veya belli etseler de kendilerini erkeğe / kadına açıklama konusunda sorun yaşayabilirler. Veyahut aşıklar kendi aralarında ilgisizlik, sorun, problemli bir ilişki yaşayabilirler. Eğer erkeği deli divane aşık etme duası arıyorsanız bu içeriğimizle birlikte bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte sizlere detaylı bir şekilde birini kendine deli divana aşık etmesi duası!

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası

Sevgilinizle, eşinizle çok sık bir şekilde kavga ediyorsanız veya karşınızdaki kişinin size yeteri kadar ilgi göstermediğini, yeteri kadar sevmediğini ve değer vermediğini hissediyorsanız Allah’a ellerinizi açarak dua edebilirsiniz. Dualarınızın her birisi kabul olacaktır ve Allah sizleri asla geri çevirmeyecektir. Fakat erkeği deli divane aşık etme duası dahil tüm dualar için dua etmeye başlamadan önce gönülden istemelisiniz ve duanızı gönülden, isteyerek okumalısınız. Aynı zamanda da abdestinizi almalısınız. Hissetmediğiniz, gönülden istemediğiniz duaların kabul olması zor olacaktır. Yine bunu bilecek olan Allah’tır fakat Allah gönülden istenen her şeyi kuluna verir.

Erkeği deli divane edecek dua olarak sizlere 2 farklı dua paylaşabiliriz. Bu duaları okuyarak platonik aşık olduğunuz kişileri etkileyebilir. Veya sevdiğiniz kişinin size karşı ilgisiz davrandığını düşünüyorsanız okuyarak ilgi, sevgi kazanmasını Allah’tan dileyebilirsiniz.

İlk Dua Ya Vedud Duası

Bismillahirrahmanirrahim

  • Ya Vedud, Vedduha. Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

İkinci Dua Ya Cami Duası

Bismillahirrahmanirrahim

  • Sebbihısme rabbikel’a’la. Elleziy haleka fesevva.Velleziy kaddere feheda. Velleziy ahrecelmer’a. Fece’alehu ğusaen ahva. Senukriüke fela tensa.İlla maşaallahü innehu ya’lemülcehre ve ma yahfa. Ve nüyessirüke lil yüsra. Fezekkir in nefe’atizzikra. Seyezzekkerü men yahşa. Ve yetecen nebühel’eşka. Elleziy yaslennarel kübra. Sümme la yemütü fiyha ve la yahya. Kad efleha men tezekka.Ve zekeresme rabbihi fesalla. Bel tü’sirunel hayateddünya. Vel’ahıretü hayrün ve ebka. İnne haza lefissuhufel’ula. Suhufi ibrahiyme ve musa.

Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası

Karşınızdaki kişiye ilgi duyuyorsanız fakat o size ilgi duymuyorsa Allah’a ellerinizi açarak dua edebilirsiniz. Ettiğiniz duaların karşılığı her zaman vardır. Aşağıda sizlere paylaştığımız Ya Mucib duasıyla birini kendine deli divane aşık etme konusunda Allah’tan yardım isteyebilirsiniz. Unutmayınız; ‘’Bu duaları gönülden isteyerek, hissederek okumanız önemlidir. Boş yere, isteksiz bir şekilde okumanız bir anlam ifade etmeyecektir.’’

Bismillahirrahmanirrahim

  • Elem neşrah leke sadrek. Ve vada’na ‘anke vizreke. Elleziy enkada zahreke. Ve refa’na leke zikreke. Feinne me’al’usri yüsren. İnne me’al’usri yüsren. Feiza ferağte fensab. Ve ila rabbike ferğab.

Duaları okumaya başlamadan önce abdest almayı da kesinlikle unutmayınız. Bazı alimler bu duaların Cuma günü, yatsı namazından sonra okunmasını önermektedir. Veya siz bu duaları 7 gün boyunca herhangi bir vakitte aklınıza geldikçe okursanız yine Allah sizleri cevapsız bırakmayacaktır.

Yıldırım Hızıyla Kabul Olan Dua içeriğimize de okuyabilirsiniz.

4/5 - 2 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın