Erzincan

Erzincan Nerede, Nasıl Gidilir?– Erzincan, yaklaşık 230 bin nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir kenttir.  Erzincan’ın doğu sınırında Erzurum, Kuzeyinde Gümüşhane ve Bayburt yer alırken güneyinde Tunceli, batısında Sivas bulunmaktadır. Burada gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik alanı bulunur.

Erzincan neyi ile meşhur?

Erzincan denildiği zaman akla ilk gelen yiyecek kuşkusuz Erzincan leblebisidir.  çeşitleri oldukça ünlüdür.

Erzincan Nasıl Gidilir?

Uçakla
Erzincan Şehir merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta  Erzincan Havalimanı bulunur. Buraya birçok şehirden hava yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle Ankara ve İstanbul’dan düzenli Uçak seferleri yapılmaktadır.
Otobüsle
Erzincan kent merkezine çok yakın bir yerde otogar bulunur. Buraya başta büyük şehirlerden olmak üzere birçok yerden otobüs seferleri yapılmaktadır. Buraya ulaşmanın en kolay yollardan biri de otobüsle ulaşım sağlamaktır. Erzincan otogarına 1 Nolu ve 2 Nolu Şehiriçi Otobüsleriyle buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.
Trenle
Erzincan kent merkezinde tren garı bulunmaktadır. Erzincan-Divriği arasında günlük seferler bulunur. Bu seferle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Doğu Ekspresi ile Ankara-Kayseri- Kars illerine ulaşan hat Erzincan’da geçmektedir.
Gemiyle
Bilindiği üzere Erzincan ilimizin sınırında herhangi bir nehir, göl, deniz yoktur. Bu nedenle burada su yolu ulaşımı yoktur.
Özel Aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Erzincan’a çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzincan ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
  • Erzurum Erzincan arası yaklaşık 188 km
  • Sivas Erzincan arası yaklaşık 245 km
  • Malatya Erzincan arası yaklaşık 360 km
  • Ankara Erzincan arası yaklaşık 688 km
  • İstanbul Erzincan arası yaklaşık 1035 km
  • Trabzon Erzincan arası yaklaşık 230 km
  • Elazığ Erzincan arası yaklaşık 265 km
  • Diyarbakır Erzincan arası yaklaşık 406 km
  • Balıkesir Erzincan arası yaklaşık 1198 km
  • Samsun Erzincan arası yaklaşık 445 km
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın