Erzurum Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir

Erzurum Havaalanı / Hava limanı şehir merkezinden 15 km mesafede olup Türkiye’nin en büyük 4.pistine sahiptir. Şehir merkezinden ulaşım ise oldukça kolaydır.

Erzurum Havaalanı Nasıl Gidilir

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Km15 km
TaksiHava limanında sizi kent merkezinde istediğiniz yere götürecek bir taksi işletmesi bulunmaktadır.

İrtibat Telefonu: 0442 327 27 55

Minibüs

Erzurum şehir merkezi, yani İstasyon meydanından kalkan Belediye araçları sizi sorunsuz bir şekilde ve tabiki 15 dakika gibi kısa bir sürede Hava alanına götürecektir.

Otobüs güzergahı şöyledir :  İstasyon Meydanı, Gez Mahallesi, Hastaneler Caddesi, Kız  Meslek Lisesi, Belediye, EBŞ Belediye Spor Tesisleri, Erzurum Teknik Üniversitesi,Oto Terminal Hava Alanı.

Büyükşehir Belediyesi Toplu Ulaşım Müdürlüğü Tlf: (0 442) 243 05 15

Halk Otobüsleri
Hava Alanından Otogara UlaşımErzurum hava limanından Büyükşehir Belediyesi Otobüs terminaline olan mesafe 4 km. Hava limanından şehir merkezine giden tüm araçlar Otogarın önünden geçtiği için bu konuda bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın