Esenler Otogarı Nasıl Gidilir?

Esenler Otogarı Türkiye’nin en kalabalık otogarı ve en büyük otogarı olarak bilinmektedir. Sadece ülke içine otobüsler değil, aynı zamanda ülke dışına da otobüslerin kalktığı bir otogardır.

Esenler Nerededir?

Esenler otogarı İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesindedir. Çok merkezi bir konumu olması nedeniyle İstanbul’un hemen her yerinden otobüs, metrobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenler Otogarı Nerede

Esenler Otogarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Altıntepsi Mh., 34035 Bayrampaşa/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Esenler Otogarı Nasıl Gidilir

Esenler Otogarı nasıl gidilir, Esenler Otogarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Metro ile : M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenler Otogarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

TM5 Alibeyköy Metro
47A Yenikapı Etkinlik Alanı
47F Çırçır Metro / Son Durak Yönü
47L Hacıosman Metro
49GB Şişli Merkez
49Z Yeşilpınar / Son Durak Yönü
47N Eminönü
49M Kazım Karabekir Camii
39K Yenikapı Etkinlik Alanı
47 Eminönü

Esenler Otogarı En Yakın Otobüs Durakları

İstanbul Ağaç Ve Peyzaj Aş 2 dk yürüme
İstanbul Ağaç Ve Peyzaj / Veysel Karani Yönü 2 dk yürüme
Ulubatlı Hasan Caddesi – Alibeyköy Yönü 19 dk yürüme
Ulubatlı Hasan Camii 24 dk yürüme

 

Esenler Otogarı Telefon Numarası

Telefon: 0212 658 05 05

Esenler Otogarı Nasıl Gidilir?
Esenler Otogarı Nasıl Gidilir?
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın