Esenler Otogarı Nasıl Gidilir?

Esenler Otogarı Türkiye’nin en kalabalık otogarı ve en büyük otogarı olarak bilinmektedir. Sadece ülke içine otobüsler değil, aynı zamanda ülke dışına da otobüslerin kalktığı bir otogardır.

İçindekiler

Esenler Nerededir?

Esenler otogarı İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesindedir. Çok merkezi bir konumu olması nedeniyle İstanbul’un hemen her yerinden otobüs, metrobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenler Otogarı Nerede

Esenler Otogarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Altıntepsi Mh., 34035 Bayrampaşa/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Esenler Otogarı Nasıl Gidilir

Esenler Otogarı nasıl gidilir, Esenler Otogarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Metro ile : M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenler Otogarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

TM5Alibeyköy Metro
47AYenikapı Etkinlik Alanı
47FÇırçır Metro / Son Durak Yönü
47LHacıosman Metro
49GBŞişli Merkez
49ZYeşilpınar / Son Durak Yönü
47NEminönü
49MKazım Karabekir Camii
39KYenikapı Etkinlik Alanı
47Eminönü

Esenler Otogarı En Yakın Otobüs Durakları

İstanbul Ağaç Ve Peyzaj Aş2 dk yürüme
İstanbul Ağaç Ve Peyzaj / Veysel Karani Yönü2 dk yürüme
Ulubatlı Hasan Caddesi – Alibeyköy Yönü19 dk yürüme
Ulubatlı Hasan Camii24 dk yürüme

 

Esenler Otogarı Telefon Numarası

Telefon: 0212 658 05 05

Esenler Otogarı Nasıl Gidilir?
Esenler Otogarı Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın