Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi Nasıl Gidilir

Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi Nerede? Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi Nerede

Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Mevlana Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:3 Kat:2 Esenyurt/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi Nasıl Gidilir

Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi nasıl gidilir, Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

ES1Esenyurt Belediyesi
HVİST-8Beylikdüzü / Avcılar Yönü
400ABeykent / Son Durak Yönü
ES3Kıraç Köprü / Kıraç Yönü
HT18Beykent Üniversitesi
HT48Tepekent / Son Durak Yönü
76Bakırköy / Incırlı Yönü
76BABüyükçekmece / Son Durak (76c) Yönü
76CBüyükçekmece / Son Durak (76c) Yönü
76GHaramidere
76TMTepekent Sondurak / Sondurak Yönü
144BHeybetli Sokak
145TBeylikdüzü
303ASilivri Son Durak
401Haramidere / Avcılar Yönü
401THaramidere / Avcılar Yönü
404Çatalca Devlet Hastanesi
418Haramidere
429Kıraç / Son Durak Yönü
429Aİstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü

Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi İletişim

Telefon: (0211) 852 3768

Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın