Esila Biltekin Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? (Doğru Bilgiler)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Esila Biltekin kaç yaşında? Şeklinde soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Esila Biltekin kimdir? Başlığında detaylı bilgiler sunmuş olacağız. Bununla birlikte Esila Biltekin nerede yaşıyor?, Esila Biltekin kaç kilo, Esila Biltekin kaç yaşında, Esila Biltekin Instagram adresi nedir? Başlıklarında da farklı bilgileri sizlere aktarmış olacağız.

Sosyal medyanın yeni parlayan isimlerinden bir tanesi olan Esila Biltekin ilk olarak serüvenine Youtube ile başlamıştır. Youtube’dan sonra TikTok ile devam eden Esila şu anda Youtube’da 760.000 takipçiye sahiptir. TikTok’ta ise şu anda Esila’nın 93.400 takipçisi ve 2 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Esila Biltekin hakkında tüm detayları bu içeriğimizde sizlere paylaşıyoruz. Özellikle Esila Biltekin kimdir? Ve Esila Biltekin kaç yaşında? Bu bilgileri doğru bir şekilde aktarmış olacağız.

Esila Biltekin Kimdir?

31 Ocak 2008 tarihinde Dünya’ya gözlerini açan Esila Biltekin, İstanbul’da doğmuştur. Kova burcu kadını olan Esila’nın hayvanları çok fazla sevdiği bilinmektedir ve kendisinin de bir kedisi bulunuyor. Veteriner olmak isteyen Esila Biltekin ailesinin tek çocuğudur.

Esila Biltekin’in ailesinin organizasyon şirketi bulunmaktadır ve ailesiyle birlikte şu anda Çorlu’da yaşayan ünlü isim bir zamanlar İstanbul / Bağcılar’da oturmaktaydı. Derslerinde çok başarılı olan ve sevdiği hobileri arasında kaykay sürmek, paten sürmek gibi aktiviteler yer alan Esila’nın en sevdiği yemeğin pırasa olduğu bilinmektedir.

esila biltekin kaç yaşında

Esila Biltekin Kaç Yaşında?

31 Ocak 2008 tarihinde doğan Esila Biltekin şu anda 14 yaşındadır ve ailesiyle birlikte kalmaktadır.

Esila Biltekin Nerede Yaşıyor?

Esila Biltekin şu anda Çorlu’da hayatını sürdürmektedir. Daha öncesinde ailesiyle birlikte İstanbul / Bağcılar’da oturuyorlardı.

Esila Biltekin Kaç Kilo?

Esila Biltekin’in güncel kilosu 45 kilogramdır. Yaşına göre oldukça iyi ve fit bir kilo olarak söylenebilir.

Esila Biltekin Boyu Kaç CM?

Esila Biltekin’in boyu 1.59 cm’dir. Yine yaşına göre oldukça iyi olan bir boya sahiptir. 14 yaşında bir kızın bu boya sahip olması gayet idealdir.

Esila İsminin Anlamı Nedir?

Esila isminin anlamı cennetten gelen gül demektir. Diğer bir anlamıysa namaz vaktidir.

Esila Biltekin Sevgilisi

Esila Biltekin henüz çok küçük yaşta olduğundan dolayı sevgilisinin olmadığını tahmin ediyoruz.

Esila Biltekin Instagram Adresi

Şu anda Instagram’da 544.000 takipçiye sahip olan ünlü isim her gün düzenli bir şekilde Instagram hesabını düzenlemekte, yeni gönderiler ve hikayeler paylaşmaktadır.

Esila Biltekin Annesi Kimdir?

Esila Biltekin’in annesi Sunay Biltekin’dir. Sunay hanımda aynı kızı gibi Youtube ve çeşitli sosyal medya uygulamalarına takipçileri için içerikler üretmektedir. Kendisinin şu anda Youtube 380.000’den fazla takipçisi bulunmaktadır.

Esila Biltekin Hakkında Bilinmeyenler

Esila ailesinin tek çocuğu olduğu için ailesi tarafından her ailede olduğu gibi kendisine büyük saygı ve sevgi duyulmaktadır. Ünlü ismin daha öncesinde Duman isminde bir kedisi vardı fakat vefat etti. Duman adlı kedisinden sonra yeni bir kedi sahiplenen Esila’nın şu anki kedisinin adı Şeker’dir. En sevdiği dersin matematik olduğunu söylemektedir ve kullandığı telefonun markası iPhone 11’dir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 4 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Esila Biltekin Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? (Doğru Bilgiler)” üzerine 4 yorum
Yorum yapın